# поліція

12:45 - 22.06.2026

Упав із лавки без свідомості: у центрі Києва поліцейські витягли чоловіка з того світу

У центрі Києва патрульні правоохоронці зуміли вчасно зорієнтуватися та врятувати життя місцевому жителю, якому раптово стало зле під час перебування на вулиці. Завдяки професійним та швидким діям поліціянтів потерпілому надали екстрену домедичну допомогу ще до прибуття лікарів.Про це повідомляє поліція Києва.Миттєва реакція та перша допомогаПід час патрулювання та забезпечення публічної безпеки в центральній частині міста оперативник Олександр Гавриш та офіцер НАВС Дмитро Маргара помітили надзвичайну ситуацію. Перехожий, який до цього просто сидів на лавці, зненацька знепритомнів і впав на землю.Правоохоронці миттєво підбігли до постраждалого, щоб оцінити його загальний стан. Вони оперативно забезпечили прохідність дихальних шляхів за допомогою спеціального повітроводу, а також зупинили кровотечу.Контроль показників до приїзду медиківПаралельно на місце події було викликано бригаду швидкої медичної допомоги. До приїзду лікарів правоохоронці безперервно перебували поруч із чоловіком, контролюючи його життєві показники.Завдяки вчасним та професійним діям поліціянтів життя 50-річного киянина було врятовано. У відомстві наголосили, що щодня поліціянти стоять на варті безпеки громадян, але за службовими обов’язками завжди стоїть головне — людяність, небайдужість та готовність прийти на допомогу.Нагадаємо, Служба безпеки України та Національна поліція затримали двох жителів Києва, яких підозрюють у підготовці підриву біля адміністративної будівлі в центрі столиці. За даними слідства, після виконання завдання чоловіки планували через Білорусь утекти до Росії. .

1
11:34 - 22.06.2026

Єдиний учасник і "накручені" мільйони: як у Києві купували обладнання для шкіл

У Києві правоохоронці викрили масштабне розкрадання бюджетних коштів під час модернізації навчальних закладів столиці. Посадовиця одного з комунальних підприємств погодила придбання шкільного приладдя за суттєво завищеними цінами, що завдало значних збитків міському бюджету.Про це повідомляє поліція Києва.Схема із єдиним учасником тендеруЗа даними поліції, комунальне підприємство "Освітня агенція міста Києва" організувало через систему публічних закупівель відкриті торги. Метою тендеру було придбання сучасного обладнання для кабінетів біології у закладах освіти столиці. Очікувана вартість цієї закупівлі була встановлена на рівні 6,8 млн грн. Проте конкуренції на торгах не відбулося — єдиним учасником та автоматичним переможцем тендеру стало підприємство, яке запропонувало фінальну ціну у розмірі 6,7 мільйона гривень.Висновки експертизи та оголошення підозриСлідчі залучили до розслідування профільних експертів для оцінки реальної вартості купленого товару. Згідно з офіційними висновками експертизи, ринкова вартість аналогічного комплекту обладнання на момент укладання фінансової угоди становила близько шести мільйонів гривень.Посадовиця комунального підприємства не виконала своїх обов'язків, не перевірила належним чином обґрунтованість вказаної вартості закупівлі та підписала документи, що сприяло укладенню збиткової угоди. Внаслідок її дій бюджетні кошти територіальної громади Києва були розтрачені на суму близько 700 тисяч гривень. Наразі фігурантці офіційно оголошено про підозру.Нагадаємо, у Київській області правоохоронці викрили масштабну корупційну схему в державному дорожньому підприємстві: керівництво облавтодору систематично вимагало від бізнесу готівкову "данину" за користування державним майном. Під час розслідування задокументували десятки епізодів передачі грошей, а під час обшуків вилучили майже 600 тисяч гривень готівки та "чорну бухгалтерію"..

2
10:53 - 22.06.2026

Невдалий обгін спричинив біду: на Львівщині іноземець скоїв масову ДТП (фото)

На автодорозі "Львів — Краковець" поблизу села Солуки 21 червня сталася серйозна дорожньо-транспортна пригода за участю двох легкових автомобілів та пасажирського автобуса. Унаслідок потрійного зіткнення, яке спровокував водій-іноземець, отримали травми та були госпіталізовані п’ятеро людей.Про це повідомляє поліція Львівської області.Обставини потрійної аварії біля СолукЯк зазначають правоохоронці, дорожній інцидент стався 21 червня близько 06:45 на території Яворівського району. Правоохоронці встановили, що 35-річний іноземець, який перебував за кермом автомобіля Opel Astra, під час виконання обгону автобуса БАЗ виїхав на зустрічну смугу руху. На зустрічній смузі він скоїв лобове зіткнення з автомобілем Renault Megane, яким керувала 22-річна дівчина, після чого Opel Astra відкинуло в сам автобус БАЗ.Інформація про постраждалих та затримання винуватцяВнаслідок аварії травми різного ступеня важкості отримали п'ятеро пасажирів, яких терміново госпіталізували до медичного закладу. Серед поранених — 35-річна іноземка з автомобіля Opel Astra, а також четверо пасажирів із салону Renault Megane: 22-річний хлопець та три жінки віком 43, 44 та 66 років. Усі травмовані пасажири французької автівки є жителями Львівського району.Керманича Opel Astra поліціянти затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. За фактом автопригоди слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України. За скоєне іноземцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років із позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого. Наразі всі обставини події встановлюються.Нагадаємо, у Яворівському районі Львівської області внаслідок дорожньо-транспортної пригоди постраждав шестирічний хлопчик. Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом інциденту..

3
10:39 - 22.06.2026

Планували теракт у центрі Києва та втечу до Росії: СБУ затримала двох підозрюваних (фото)

Служба безпеки України та Національна поліція затримали двох жителів Києва, яких підозрюють у підготовці підриву біля адміністративної будівлі в центрі столиці. За даними слідства, після виконання завдання чоловіки планували через Білорусь утекти до Росії.Про це повідомила СБУ. Правоохоронці стверджують, що підозрювані заклали саморобний запальний пристрій під генераторною установкою біля адмінбудівлі у Шевченківському районі. Його нібито планували активувати дистанційно, щоб спричинити пожежу та пошкодити сусідню будівлю.Навпроти місця запланованого вибуху чоловіки також встановили замасковану телефонну камеру, до якої російська спецслужба могла мати віддалений доступ. За версією слідства, камеру планували знищити після теракту, щоб приховати докази."Встановлено, що після мінування будівлі агенти сіли на пасажирський потяг у напрямку Чернігівщини. Звідти вони планували нелегально перетнути кордон через річку за допомогою надувного човна. Правоохоронці завчасно викрили зловмисників, задокументували їхні злочини і затримали у поїзді", — зазначили у відомстві.Правоохоронці затримали чоловіків у поїзді. Під час обшуків у них вилучили смартфони з можливими доказами співпраці з російською спецслужбою та човен.. За даними СБУ, один із затриманих є військовослужбовцем, який самовільно залишив частину, інший працював маркетологом. Обох завербували через Telegram-канали, де вони залишали проросійські коментарі."Перед виконанням цього теракту вони виконали низку «тестових» завдань від ворога. Зокрема, зловмисники заклали схрон зі зброєю і боєприпасами у лісосмузі в передмісті Києва, а геолокацію з мітками схованки надіслали фсб для подальшого використання у підривній діяльності. Також агент-військовослужбовець "зливав" ворогу дані військових об’єктів, зокрема одного з полігонів, розташованого там озброєння, кількість військовослужбовців", — зазначили в СБУ.Затриманим повідомили про підозру в закінченому замаху на вчинення терористичного акту. Вони перебувають під вартою."Вирішується питання щодо додаткової кваліфікації їхніх дій за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану. Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна", — зазначили правоохоронці.Нагадаємо, нещодавно Служба безпеки України заочно повідомила про підозру співробітнику російської воєнної розвідки Артему Шмулю, який, за даними слідства, залучав неповнолітніх до диверсій і терактів в Одесі. Його ймовірними агентами стали четверо місцевих жителів віком від 13 до 18 років..

4
09:33 - 22.06.2026

Обіцяв поставити дрони для фронту: у Києві шахрай заволодів $30 тис. волонтера

У Києві завершили розслідування щодо 35-річного чоловіка, якого обвинувачують у заволодінні 30 тисячами доларів, що належали волонтеру. За даними слідства, він пообіцяв поставити партію безпілотників для військових, однак після отримання грошей перестав виходити на зв’язок.Про це повідомила поліція Києва.Наприкінці 2025 року до правоохоронців звернувся підприємець, який займається волонтерством. Він повідомив, що передав гроші за дрони для потреб фронту, але товару не отримав.За версією слідства, обвинувачений представився надійним постачальником і запропонував придбати квадрокоптери Mavic 3T за ціною, нижчою за ринкову. Він нібито пообіцяв доставити безпілотники протягом кількох днів.Після отримання 30 тисяч доларів чоловік не виконав домовленості та припинив контактувати з покупцем. Поліцейські встановили його особу та зібрали докази ймовірної причетності до шахрайства.Обвинувальний акт скерували до суду. Чоловіка обвинувачують у шахрайстві, вчиненому в умовах воєнного стану та в особливо великих розмірах:"Слідчі за процесуального керівництва Солом’янської окружної прокуратури повідомили фігуранту про підозру за ч. 5 ст. 190 Кримінального кодексу України — шахрайство, вчинене в умовах воєнного стану та в особливо великих розмірах. Наразі досудове розслідування завершено, обвинувальний акт скеровано до суду. Обвинуваченому загрожує  до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна".Нагадаємо, нещодавно у Києві правоохоронці затримали 26-річного чоловіка, якого підозрюють у продажі автомобілів, ввезених в Україну як гуманітарна допомога для Сил оборони. За даними слідства, він продав чотири такі авто за 17 тисяч доларів..

5
18:08 - 21.06.2026

Трагічний інцидент біля озера: на Львівщині під колесами авто опинився шестирічний хлопчик (фото)

У Яворівському районі Львівської області внаслідок дорожньо-транспортної пригоди постраждав шестирічний хлопчик. Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом інциденту.Про це повідомила пресслужба поліції Львівської області.Відомо, що ДТП сталася 20 червня близько 17:05 у лісовому масиві поблизу озера в селі Терновиця Яворівського району. Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля Volkswagen Touran, 66-річний житель Яворова, здійснив наїзд на пішохода, шестирічного мешканця міста Новояворівськ Яворівського району."Внаслідок ДТП хлопчик отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований", — уточнили правоохоронці.За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження — "Порушення правил безпеки дорожнього руху" (за ч. 1 ст. 286) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, — до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.Правоохоронці встановлюють обставини події.Нагадаємо, 20 червня у Києві сталася дорожньо-транспортна пригода. Винуватець перебував за кермом у нетверезому стані.Додамо, 16 червня у селі Гребенів Стрийського району сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода. Водій Opel Ampera з’їхав у кювет, після чого автомобіль перекинувся в річку..

6
16:11 - 21.06.2026

Лежав на колії: на Львівщині трагічно загинув 19-річний юнак (фото)

У Львівській області внаслідок наїзду потяга загинув 19-річний хлопець. Правоохоронці встановлюють обставини та подробиці трагедії.Про це повідомила пресслужба поліції Львівської області. Там уточнили, що подія сталася 20 червня близько 16:50 поблизу міста Стрий.Як попередньо встановили правоохоронці, вантажний потяг здійснив наїзд на 19-річного мешканця Стрия, який лежав на колії. Від отриманих внаслідок наїзду травм хлопець загинув на місці події.За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження — "Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту" (за ч.3 ст.276 Кримінального кодексу України). Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на строк від п’яти до 10 років.Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою, доки її вину не доведено в суді.Нагадаємо, 2 червня на Рівненщині сталася аварія на залізниці. Загинув неповнолітній.Також нещодавно на Житомирщині підліток постраждав від удару струмом, який він отримав, коли виліз на дах вантажного потяга. Дитина перебуває у лікарні..

7
14:01 - 21.06.2026

Пакунок із сюрпризом: у Києві водій таксі допоміг викрити перевезення наркотиків (фото)

У столиці завдяки пильності та високій правосвідомості водія служби таксі правоохоронцям вдалося викрити та затримати жінку, яка займалася перевезенням заборонених речовин. Чоловік вчасно зорієнтувався у ситуації, запідозривши неладне під час виконання стандартного замовлення, та негайно звернувся по допомогу до органів правопорядку.Про це повідомляє Патрульна поліція Києва.Таксист викликав інспекторівЯк зазначили правоохоронці, днями у Святошинському районі до патрульних звернувся керманич таксі. Чоловік розповів, що під час виконання чергового виклику його попросили транспортувати пакунки, які викликали у нього серйозні підозри. Водій припустив, що всередині нелегальної посилки можуть перебувати наркотичні речовини, тому вирішив не ставати співучасником злочину й повідомив про незвичний вантаж поліціянтів.. Затримання на місці прибуття та вилучення речовинОтримавши детальну інформацію, патрульні негайно вирушили за кінцевою адресою, яку вказав замовник таксі. На місці призначення інспектори влаштували засідку та оперативно затримали жінку, яка прийшла забрати пакунки.Під час огляду вмісту підозрілої посилки правоохоронці виявили всередині речовини, схожі на наркотичні. Для фіксації правопорушення патрульні викликали слідчо-оперативну групу, яка з'ясовуватиме всі обставини події та походження заборонених речовин. Поліціянти щиро подякували заявникові за правосвідомість та своєчасний виклик поліції, що допомогло запобігти поширенню наркотиків.Нагадаємо, на Київщині припинено діяльність організованої групи зі семи осіб, які налагодили незаконний збут наркотичних засобів у Києві, Київській області та державній установі "Київський слідчий ізолятор"..

8
11:44 - 21.06.2026

Масові заходи у Києві: поліція та Нацгвардія взяли центр міста під посилений контроль

У центрі столиці 21 червня розпочалися масові заходи, під час яких правоохоронні органи та придані сили працюють у посиленому режимі для підтримання порядку. Спеціальні підрозділи здійснюють контроль над ситуацією у місцях проведення акцій, щоб не допустити правопорушень та гарантувати безпеку громадян.Про це повідомляє поліція Києва.Хто залучений до охорони правопорядкуЯк зазначили правоохоронці, для підтримання належного рівня публічної безпеки було мобілізовано значні сили різних відомств. До патрулювання та контролю за порядком залучили працівників структурних підрозділів столичної поліції, військовослужбовців Національної гвардії України, рятувальників ДСНС, а також курсантів Національної академії внутрішніх справ.Усі залучені підрозділи вживають необхідних превентивних заходів. Вони безпосередньо стежать за дотриманням публічного порядку в кожній локації, де відбуваються мирні акції.Звернення правоохоронців до громадянПредставники відомства звернулися до містян та гостей столиці з проханням відповідально поставитися до чинних обмежень. Поліція закликає учасників заходів та громадян дотримуватися вимог чинного законодавства, правил безпеки, а також враховувати обмеження, пов’язані з дією воєнного стану.Окрему увагу правоохоронці приділили алгоритму дій під час повітряної небезпеки. У разі оголошення повітряної тривоги громадянам необхідно негайно пройти до найближчого укриття та перебувати там до сигналу відбою.Нагадаємо, ранкова аварія у Дарницькому районі Києва призвела до госпіталізації 45-річного велосипедиста у важкому стані. Чоловік потрапив під колеса іномарки на перетині вулиці Анни Ахматової та Дніпровської набережної під час спроби перетнути нерегульований перехід..

9
23:24 - 20.06.2026

Увірвався до кіоску та порізав чоловіка: у Харкові чоловік із уламком пляшки напав на людей

У Харкові чоловік із уламком пляшки напав на людей. Його затримали.Про це повідомила поліція Харківської області. За даними слідства, інцидент стався у Холодногірському районі міста.Зазначається, що 22-річний уродженець Черкас увірвався до торговельного кіоску, де уламком розбитої пляшки завдав різаних ран чоловікові. Після цього він ударив кулаком по голові продавчиню.Тікаючи з місця події, нападник також вдарив ногою в обличчя літню жінку, яка випадково проходила поруч. Усім потерпілим надається необхідна медична допомога.Оперативники поліції швидко встановили місцезнаходження підозрюваного. Наразі його затримали."Вирішується питання про внесення відомостей про подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 7 років позбавлення волі", — додали правоохоронці.Нагадаємо, 17 червня у столиці звичайне патрулювання вулиць завершилося масштабним конфліктом та груповим нападом на правоохоронців через спробу затримання військовозобов'язаного. Натовп перехожих намагався відбити чоловіка у наряду поліції, пошкодивши при цьому службовий транспортний засіб.Додамо, 11 червня у Заводському районі Запоріжжя під час санкціонованого обшуку в помешканні фігуранта кримінального провадження стався збройний напад на поліцейських..

10
20:51 - 20.06.2026

У Запоріжжі зросла кількість загиблих після масованого авіаудару: фото наслідків

У Запоріжжі після масованих російських ударів 20 червня кількість загиблих із чотирьох людей зросла до п'яти.Про це повідомила Національна поліція України. Зазначається, що близько 10 керованих авіабомб вдарили по місту.Зокрема, окупанти поцілили по проїжджій частині, де активний рух автотранспорту. В автомобілі загинули дві жінки. Двох людей вбито в хабі, а тіло ще однієї загиблої деблокували з-під завалів зруйнованого гаража."Наразі за медичною допомогою вже звернулися 10 поранених громадян", — уточнили правоохоронці.Також росіяни вдарили також по кінному клубу. Загинуло двоє коней, ще пʼять отримали поранення."Загальний обсяг руйнувань уточнюється.Працюють поліцейські, рятувальники, волонтери та відповідні профільні служби міста", — додали у поліції.. Зауважимо, за даними української розвідки, командування російських окупаційних військ наказало посилити терор Запоріжжя. Зокрема, рашисти мають активізувати FPV-удари по цивільних об’єктах міста. Для цього ворожим підрозділам обіцяють збільшити обсяги постачання ударних дронів-камікадзе.Нагадаємо, російські окупаційні війська посеред ночі 17 червня завдали масованого удару безпілотниками по житлових кварталах та інфраструктурі Запоріжжя. Внаслідок ворожої атаки зафіксовано руйнування, спалахнули масштабні пожежі, а серед мирного населення є жертви.До того ж 15 червня російські загарбники також атакували Запоріжжя. Ворог поцілив по пожежній частині..

11
15:51 - 20.06.2026

Запросили до гаража і катували: на Черкащині троє підлітків познущалися із товариша

На Черкащині правоохоронці розслідують катування підлітка однолітками. Особи всіх порушників встановлено.Про це повідомила поліція Черкаської області. За даними слідства, інцидент стався 19 червня у Черкаському районі.Зокрема, до правоохоронці звернулася мама 17-річного хлопця, яка повідомила, що про те, що над її сином познущалися знайомі. Як з'ясували правоохоронці, троє неповнолітніх віком від 15 до 17 років запросили товариша до гаражного приміщення. Там вони його побили, принижували та піддавали різноманітним формам знущання.Наразі причини жорстокого знущання над дитиною та всі обставини події встановлюються. Розслідування триває."Особи всіх трьох правопорушників встановлено. Правоохоронці доставили їх до відділу поліції, де опитали в присутності батьків. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 127 (Катування) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років", — додали у поліції.Нагадаємо, у Харкові мати-одиначка жорстоко била свою новонароджену доньку, внаслідок чого та отримала численні тілесні ушкодження. Горе-матері висунуто підозру з трьома статтями Кримінального кодексу України.Додамо, на території Хмельниччини водій-далекобійник намагався зґвалтувати 13-річну дівчину. Потерпілій вдалося втекти від нападника у ліс, а самого зловмисника правоохоронці наздогнали у Львівській області..

12
14:52 - 20.06.2026

Там, де не проїде авто: кінні патрульні взяли під контроль парки Києва (фото)

У київських парках та скверах за безпекою відпочивальників тепер стежать інспектори кавалерійської роти патрульної поліції. Мобільні кінні наряди ефективно обстежують віддалені зелені зони, куди закритий в'їзд для звичайних службових автомобілів.Про це повідомляє патрульна поліція Києва.Ефективне обстеження та важкодоступні локаціїУ поліції зазначили, що інспектори кавалерійської роти розпочали активне патрулювання паркових зон Києва, щоб забезпечити належний рівень безпеки та оперативно реагувати на будь-які правопорушення. Специфіка роботи цього підрозділу дозволяє значно розширити зону контролю в місцях, де звичайні методи моніторингу є малоефективними.Кінні патрулі демонструють високу ефективність під час обстеження великих за площею територій, а також лісопаркових зон і важкодоступних місць, куди фізично не здатне проїхати жодне службове авто. Завдяки мобільності та перевагам пересування верхи, інспектори можуть швидко дістатися до найвіддаленіших куточків столичних зон відпочинку.. Профілактична робота з відпочивальникамиОкрім безпосереднього нагляду за правопорядком, кавалеристи виконують важливу комунікативну функцію. Під час виконання своїх службових обов'язків у парках інспектори активно спілкуються з громадянами, які проводять час на свіжому повітрі.Поліціянти проводять регулярні профілактичні бесіди з відпочивальниками щодо дотримання правил поведінки у громадських місцях та базових норм безпеки. Правоохоронці наголошують, що кавалерійські патрулі завжди перебувають на варті спокою мешканців міста і в будь-який момент готові оперативно прийти на допомогу тим, хто цього потребує.Нагадаємо, на Київщині сталася моторошна трагедія. Двоє собак на смерть загризли літню жінку..

13
12:45 - 20.06.2026

Лікарі борються за життя: у Києві легковик протаранив велосипедиста (фото)

Ранкова аварія у Дарницькому районі Києва призвела до госпіталізації 45-річного велосипедиста у важкому стані. Чоловік потрапив під колеса іномарки на перетині вулиці Анни Ахматової та Дніпровської набережної під час спроби перетнути нерегульований перехід.Про це повідомляє поліція Києва.Наїзд на нерегульованому переходіПравоохоронці зазначили, що дорожній інцидент зафіксували зранку, орієнтовно о 09:30, на перехресті вулиці Анни Ахматової та Дніпровської набережної. За попередніми відомостями правоохоронців, водій іномарки здійснював рух по проїжджій частині, коли на нерегульований пішохідний перехід несподівано виїхав велосипедист. Внаслідок такого маневру водій легкового автомобіля не встиг вчасно зорієнтуватися та скоїв наїзд на чоловіка.Важкий стан потерпілого та розслідування поліціїУдар виявився досить потужним: 45-річний велосипедист отримав тяжкі тілесні ушкодження. Лікарі швидкої допомоги терміново госпіталізували травмованого киянина у важкому стані, наразі фахівці надають йому всю необхідну медичну допомогу.На місці ДТП продовжують працювати слідчі з розслідування дорожньо-транспортних пригод. Правоохоронці встановлюють детальні обставини, траєкторію руху та механізм зіткнення транспортних засобів, після чого події буде надано відповідну правову оцінку.Нагадаємо, 17 червня поблизу Львова сталася дорожньо-транспортна пригода за участі чотирьох транспортних засобів. Унаслідок зіткнення є постраждалі..

14
01:34 - 20.06.2026

На Київщині авто збило трирічного хлопчика: що відомо про стан дитини (фото)

У селі Мотовилівка Фастівського району сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої постраждала дитина. Трирічного хлопчика з тілесними ушкодженнями доставили до лікарні.Як повідомили в поліції Київської області, аварія сталася у четвер, 18 червня, близько 17:53. За попередніми даними правоохоронців, 36-річна водійка автомобіля Opel рухалася вулицею Стельмащука."В цей час на проїзну частину раптово вибіг 3-річний хлопчик, внаслідок чого відбувся наїзд на малолітнього", — зазначили правоохоронці.Слідчі Фастівського районного управління поліції розпочали досудове розслідування за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту."Внаслідок ДТП з тілесними ушкодженнями дитину доставили до лікарні", — додали поліціянти.Нагадаємо, нещодавно на Львівщині сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода. У вівторок, 16 червня, водій Opel Ampera з’їхав у кювет, після чого автомобіль перекинувся в річку.Читайте також: Потрійна аварія у Києві: правоохоронці оприлюднили відео ДТП.

15
469
468 467
...
1