# поліція

22:27 - 26.06.2026

У Миколаєві вихователька побила дітей: яке покарання їй загрожує

У Миколаєві вихователька приватного садочка побила чотирьох дітей. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження.Про це повідомило Головне управління Національної поліції у Миколаївській області. За даними слідства, 26 червня звернулися батьки дітей, які помітили у своїх синів і доньок садна, подряпини та синці.Крім того, за їхніми словами, побиття дітей були зафіксовані камерами відеоспостереження, встановленими у закладі. Так, від дій виховательки постраждали хлопчик та троє дівчаток віком від півтора до трьох років.Поліцейські зафіксували звернення та надали направлення на проходження судово-медичної експертизи дітям для встановлення ступеню тяжкості завданих ушкоджень. Виховательці загрожує до шести років тюрми."Наразі поліцейські встановлюють всі обставини події та можливих інших потерпілих дітей. За вказаним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 127 Кримінального кодексу України — катування. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років. Триває досудове розслідування", — йдеться у повідомленні.Нагадаємо, у Кам’янському на Дніпропетровщині правоохоронці розслідують факт жорстокого поводження з малолітньою дитиною. Зокрема, мати дитини прив’язувала його металевим ланцюгом до батареї, пояснюючи це "виховними методами". Для фіксації події на місце викликали слідчо-оперативну групу. Жінці загрожує покарання.До того ж на на Київщині батько завдав тяжкі тілесні ушкодження своєму 27-річному сину. Підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі..

1
22:02 - 26.06.2026

У Вінниці пролунав вибух: двоє дітей у лікарні

У п'ятницю, 26 червня, у Вінниці стався вибух. Постраждали двоє дітей.Про це повідомила поліція Вінницької області. За даними слідства, двоє малолітніх хлопців отримали травми внаслідок вибуху невідомого предмета.Наразі діти доставлені до лікарні. Розслідування інциденту триває."Наразі на місці події працюють слідчо-оперативна група поліції, вибухотехніки та інші профільні служби. Правоохоронці встановлюють усі обставини та причини події. За вказаним фактом розслідується кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України", — йдеться у повідомленні.Нагадаємо, у селі Носківці Вінницької області ввечері 11 червня сталася трагедія. У ставку потонув неповнолітній хлопчик.До того ж на Сумщині двоє неповнолітніх хлопців постраждали внаслідок вибуху невідомих предметів, які вони кинули у багаття.Також нещодавно у Роменському районі Сумської області сталася страшна трагедія за участю дитини, яка знайшла на вулиці та принесла додому небезпечний вибухонебезпечний предмет. Знахідка здетонувала просто в оселі, внаслідок чого неповнолітній хлопець отримав важкі травми та був терміново госпіталізований..

2
17:50 - 26.06.2026

Не виявив небезпечних травм: у Києві хірург отримав підозру після смерті пацієнта

В Деснянському районі Києва у лікарні помер 43-річний чоловік. Лікарю оголосили підозру.Про це повідомило Головне управління Національної поліції у місті Києві. За даними слідства, чоловік звернувся до медзакладу із травмою грудної клітки.Після огляду та проведення частини обстежень лікар-хірург  діагностував у чоловіка перелом ребра та рану ліктьового суглоба. Показань для госпіталізації медик не виявив, призначив лише знеболювальну й протизапальну терапію та рекомендував подальше лікування за місцем проживання.Однак вже через два дні чоловік помер. За висновком судово-медичних експертиз, причиною смерті стала закрита травма грудної клітки з переломами ребер, ушкодженням плеври та легені, що призвело до розвитку тяжких ускладнень та інтоксикації організму.Правоохоронці встановили, що на момент звернення пацієнт потребував проведення додаткових обстежень, однак необхідний обсяг медичної допомоги наданий не був. За висновками експертів, своєчасне виявлення ушкоджень та належне лікування могли запобігти смерті пацієнта."Слідчі Деснянського управління поліції за процесуального керівництва Деснянської окружної прокуратури повідомили лікарю-хірургу про підозру за ч. 1 ст. 140 КК України — неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки для хворого. Санкція статті передбачає до двох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади строком до п’яти років", — йдеться у повідомленні.Нагадаємо, працівники Державного бюро розслідувань розпочали досудове розслідування за фактом смерті 29-річного чоловіка після його перебування в одному з територіальних центрів комплектування на Закарпатті..

3
03:44 - 26.06.2026

На Львівщині автівка збила літнього велосипедиста: фото з місця ДТП

У Дрогобичі Львівської області сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода. Після зіткнення з легковиком 76-річного велосипедиста госпіталізували, однак урятувати його не вдалося.Про це повідомила поліція Львівської області. Аварія сталася 24 червня близько 16:20 на вулиці Стрийській.За попередніми даними правоохоронців, 54-річний житель Дрогобича, який керував автомобілем Renault Fluence, здійснив наїзд на місцевого велосипедиста."Внаслідок ДТП літній кермувальник двоколісного отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований, однак, незважаючи на зусилля медиків, помер", — зазначили правоохоронці.Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть людини."Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого", — зауважили поліціянти.Правоохоронці встановлюють усі обставини аварії.Нагадаємо, 24 червня на Львівщині затримали водія, який вчинив смертельну дорожньо-транспортну пригоду. Він також може бути причетним до вбивства своєї матері.Додамо, внаслідок дорожньо-траснпортної пригоди, яка сталася у Броварах 19 червня, загинула ще одна дитина. Ще десятеро осіб постраждали. .

4
01:34 - 26.06.2026

Заробляли на "економії" комуналки: поліція викрила міжрегіональну схему (фото)

Національна поліція заявила про викриття групи, учасники якої нібито переобладнували електричні та газові лічильники, щоб ті показували менші обсяги споживання. Вартість втручання в один прилад становила близько 2400 доларів.Про це повідомила поліція Києва. За даними слідства, послугами групи користувалися фізичні особи, підприємці та організації, зокрема промислові. Після зміни налаштувань вони могли частково або повністю приховувати фактичне споживання електроенергії й природного газу."Як з’ясувалося, незаконну махінацію координував мешканець Львівщини, який уже притягався до кримінальної відповідальності за схожі оборудки. Для мобільності та надання виїзних послуг він облаштував мінілабораторію у власній машині. Інших спільників зловмисник знайшов у п'яти областях та столиці", — зазначили правоохоронці.Так, у кожному регіоні працював окремий "майстер", який шукав клієнтів, обслуговував прилади та втручався в їхню роботу. Одного з фігурантів затримали після отримання 5000 доларів за послугу. Під час обшуків правоохоронці вилучили газові й електричні лічильники, пульти керування, магніти та інше обладнання.. "Наразі слідчі Шевченківського управління поліції Києва оголосили двом фігурантам про підозру за ч. 5 ст. 361 (Несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж). За вчинене їм загрожує до 15 років позбавлення волі", — додали в поліції.Слідство встановлює розмір збитків операторів електричних і газорозподільних мереж та перевіряє причетність інших осіб. Винуватість підозрюваних має встановити суд.Нагадаємо, нещодавно колишньому директору підприємства тютюнової галузі повідомили про підозру в умисному ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах. За даними слідства, через незаконне виробництво та продаж сигарет бюджет недоотримав понад 2,3 мільярда гривень акцизного податку..

5
21:16 - 25.06.2026

У Харкові чоловік із ножем напав на поліцейських

У четвер, 25 червня, в Харкові агресивний чоловік із ножем напав на правоохоронців, які перевіряли його документи. Зловмисник раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності.Про це повідомили в поліції Харківської області. Там зазначили, що зловмисника затримано.Харківські правоохоронці уточнили, що подія сталася 25 червня близько 16:00 у Салтівському районі Харкова."Під час виконання службових обов’язків поліцейські здійснювали перевірку документів громадянина. Під час спілкування чоловік розпочав поводитися агресивно та раптово напав на правоохоронців із ножем", — розповіли подробиці в поліції.Там констатували, що внаслідок нападу двоє поліцейських отримали тілесні ушкодження. Їх ушпиталили до медичних закладів.Зловмисника затримано. Правоохоронці встановили, що фігурант раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення різних злочинів. Також чоловік перебуває в розшуку за ухилення від мобілізації.Подія внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 345 Кримінального кодексу України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу)."Розв’язується питання щодо повідомлення фігуранту про підозру у скоєнні злочину. Слідчі дії тривають", — підсумували в поліції Харківської області.У лютому в Харкові під час перевірки документів чоловік напав з ножем на працівників ТЦК. Тоді інцидент теж трапився у Салтівському районі міста.Нагадаємо, що в першій половині березня в Харкові правоохоронці затримали чоловіка за скоєння замаху на вбивство. Тоді між знайомими стався конфлікт. Один із чоловіків декілька разів ударив свого опонента ножем. 22-річний чоловік отримав два ножових поранення. Його госпіталізували до лікарні..

6
19:57 - 25.06.2026

Російський удар по Лаврі: Клименко відзвітував про роботи з ліквідації наслідків

У четвер, 25 червня, президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка. Зокрема, висловив вдячність за оперативну роботу з ліквідацією наслідків російського удару по Лаврі.Про це Володимир Зеленський написав у своєму Telegram-каналі."Уже завершені роботи щодо консервації Успенського собору, який найбільше пошкоджений російськими дронами", — зазначив він.За його словами, дах собору перекритий, щоби стан будівлі не погіршився через погодні умови. Готується відновлення собору, і це вже відповідальність, зокрема, Міністерства культури України та Міністерства закордонних справ."Нещодавно під час зустрічі з президентом Швейцарії ми домовилися, що партнери підтримають першочергові кроки з відновлення. Важливо, щоб і повний результат був належним чином забезпечений", — акцентував український президент.Міністр Ігор Клименко доповів і стосовно залучення ДСНС та інших складових системи МВС України до ліквідації наслідків російських ударів в інших.Президент і міністр окремо обговорили завдання підрозділів Національної гвардії України, Національної поліції та Державної прикордонної служби у захисті нашої держави на фронті."Відбулася доповідь і щодо організації охорони північних ділянок державного кордону України. Дякую!" — підсумував Володимир Зеленський.Нагадаємо, що з 19 червня Національний заповідник "Києво-Печерська лавра" частково відновив роботу для відвідувачів після російської атаки, що сталася в ніч на 15 червня. На офіційній сторінці храму зазначили: попри те, що на території тривають аварійно-рятувальні та протиаварійні роботи, фахівці завершили обстеження частини об’єктів і визначили маршрути, безпечні для відвідування..

7
16:37 - 25.06.2026

На Дніпропетровщині матір підозрюють у катуванні 7-річного сина

У Кам’янському на Дніпропетровщині правоохоронці розслідують факт жорстокого поводження з малолітньою дитиною. Матері загрожує покарання.Про це повідомили в поліції Дніпропетровської області."24 червня ювенальні поліцейські спільно зі службою у справах дітей під час перевірки умов проживання родини виявили факт жорстокого поводження із 7-річним хлопчиком", — йдеться у повідомленні.Зокрема, йдеться про те, що мати дитини прив’язувала його металевим ланцюгом до батареї, пояснюючи це "виховними методами". Для фіксації події на місце викликали слідчо-оперативну групу.Хлопчика вилучили з небезпечного середовища та направили до спеціалізованого закладу, де йому надають необхідну психологічну та соціальну допомогу."За вказаним фактом слідчі Кам’янського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 127 (катування) Кримінального кодексу України", — додали у поліції.Нагадаємо, на Київщині батько завдав тяжкі тілесні ушкодження своєму 27-річному сину. Підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі.Додамо, 17 червня у столиці звичайне патрулювання вулиць завершилося масштабним конфліктом та груповим нападом на правоохоронців через спробу затримання військовозобов'язаного. Натовп перехожих намагався відбити чоловіка у наряду поліції, пошкодивши при цьому службовий транспортний засіб..

8
18:15 - 24.06.2026

На Житомирщині фастфудом масово отруїлися діти та дорослі

Мешканці Звягеля Житомирської області з 22 червня масово звертаються до лікарень, де їм ставлять діагноз "гостра кишкова інфекція". Серед пацієнтів — шестеро дітей. Усі вони харчувалися в одному з громадських закладів міста.Про це повідомило "Суспільне" з посиланням на Житомирську обласну прокуратуру, поліцію Житомирщини та Звягельську лікарню.За інформацією речниці Житомирської обласної прокуратури Анни Островської, у Звягелі зареєстроване кримінальне провадження за фактом отруєння фастфудом. Вона додала, що до лікарні з діагнозом "гостра кишкова інфекція" потрапили шестеро дітей віком від 1,5 до 17 років та двоє дорослих."Попередньо всі вони отруїлися через вживання фастфуду в одному із місцевих закладів громадського харчування", — зауважила Островська.Пресофіцерка головного управління Нацполіції в Житомирській області Іванна Сілецька розповіла, що правоохоронці зареєстрували кримінальне провадження за фактом порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєння України — частина 1 статті 325 Кримінального кодексу України."Зараз поліцейські встановлюють причини й обставини події, а також осіб, відповідальних за можливі порушення санітарно-епідеміологічних вимог", — констатувала вона.Про стан містян, які потрапили на стаціонарне лікування до інфекційного відділення Звягельської багатопрофільної лікарні, розповів генеральний директор медичного закладу Василь Борис."До інфекційного відділення після харчового отруєння в одному із закладів громадського харчування потрапили шестеро дітей і двоє дорослих. Одна дитина перебувала у стані середньої важкості. Решта п'ятеро дітей і двоє дорослих — у задовільному стані. Всіх ушпиталили та надали їм потрібний пакет медичної допомоги за медичним протоколом. Станом на ранок 23 червня всі пацієнти перебували у задовільному стані", — поінформував він.Нагадаємо, що в жовтні минулого року в Луцьку сталася трагедія. В лікарні помер 13-річний хлопець, який перед цим отруївся продуктами харчування..

9
15:20 - 24.06.2026

На Київщині батько з ножем напав на сина

На Київщині батько завдав тяжкі тілесні ушкодження своєму 27-річному сину. Підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі.Про це повідомило Головне управління Національної поліції у Київській області. За даними слідства, інцидент стався у місті Вишгород.Як встановили правоохоронці, між 59-річним чоловіком та потерпілим виникла сварка, яка переросла у бійку. У розпалі сутички зловмисник схопив кухонний ніж та завдав сину два удари в область грудної клітки.Потерпілого госпіталізували до лікарні. Натомість батька затримали."Слідчі за процесуального керівництва Вишгородської окружної прокуратури повідомили про підозру зловмиснику за фактом нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження, небезпечного в момент заподіяння (ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України). Слідство триває", — йдеться у повідомленні.Нагадаємо, 17 червня у столиці звичайне патрулювання вулиць завершилося масштабним конфліктом та груповим нападом на правоохоронців через спробу затримання військовозобов'язаного. Натовп перехожих намагався відбити чоловіка у наряду поліції, пошкодивши при цьому службовий транспортний засіб.Додамо, 11 червня у Заводському районі Запоріжжя під час санкціонованого обшуку в помешканні фігуранта кримінального провадження стався збройний напад на поліцейських..

10
10:21 - 24.06.2026

Прив’язали до дерева та катували: у Києві п'ятеро молодиків вбили чоловіка

У столиці п'ятеро молодиків жорстоко вбили чоловіка. Його тіло виявили біля річки.Про це повідомила поліція Києва. За даними слідства, по вулиці 6-лінія Садова виявлено чоловіка без ознак життя.Правоохоронці попердньо встановили, що з 58-річним чоловіком розправилась компанія з п’яти чоловіків. Молодики відпочивали біля кав’ярні та невдовзі між одним із них та перехожим чоловіком виник словесний конфлікт.Нападники  почали бити чоловіка руками, ногами та дерев’яною палицею. Згодом вони силоміць відтягнули потерпілого за будівлю кав’ярні, прив’язали мотузкою до дерева та продовжили побиття.Через деякий час чоловіку вдалося звільнитися та відійти до берегової лінії річки. Однак зловмисники наздогнали його, повалили на землю та знову жорстоко побили. Від отриманих травм чоловік помер на місці."До злочину причетні п’ятеро чоловіків віком від 18 до 34 років. Один із них переховувався в Одеській області, однак поліцейські його та усіх інших ділків та затримали у процесуальному порядку. Встановлено, що зловмисники намагалися знищити карти пам’яті з камер відеоспостереження встановлених на кав’ярні, аби приховати сліди злочину. За скоєне фігурантам загрожує довічне ув’язнення", — йдеться у повідомленні.. Нагадаємо, 17 червня у селі Велика Снітинка на Київщині у приватному будинку виявили тіло 17-річної дівчини. До вбивства, імовірно, причетний сусід неповнолітньої.Додамо, 10 червня у Вінниці сталася трагедія. На вулиці Привокзальній чоловік жорстоко вбив жінку, а потім вкоротив собі віку..

11
09:32 - 24.06.2026

Вбив матір та вчинив смертельну ДТП: на Львівщині затримали 24-річного водія (фото, відео)

Вранці 24 червня на Львівщині затримали водія, який вчинив смертельну дорожньо-транспортну пригоду. Він також може бути причетним до вбивства своєї матері.Про це повідомила пресслужба поліції Львівської області. За даними слідства, аварія трапилася близько 07:10 на вулиці Глинській у місті Пустомити.За даними слідства, екіпаж патрульних виявив автомобіль Audi Q5 без переднього номерного знаку. Коли поліцейські увімкнули проблискові маячки та розвернулися, аби зупинити водія, він почав тікати у напрямку виїзду зі Львова.Під час втечі, на великій швидкості, Audi Q5 зіткнувся зі службовим транспортним засобом. Згодом водій не впорався з керуванням та допустив лобове зіткнення з автомобілем Citroen. Від удару Citroen відкинуло на подвір’я приватного будинку, де він перекинувся.Внаслідок ДТП водій автомобіля Citroen, мешканець Львівщини, від отриманих травм загинув на місці події. Водночас керманича Audi, 24-річного жителя Львова, затримали. Чоловік також повідомив правоохоронцям, що вбив свою матір. Згодом інформація про смерть жінки підтвердилася. Її тіло було виявлено у квартирі за місцем мешкання з ножовими пораненнями."Фігуранта затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу та скеровано на медичне освідування. На місці події працює слідчо-оперативна група відділення поліції № 3 Львівського районного управління поліції, працівники Слідчого управління поліції Львівщини та інші профільні служби. За цими фактами розпочато кримінальні провадження за ч. 1 ст. 115 та ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії", — йдеться у повідомленні.Нагадаємо, на автодорозі "Львів — Краковець" поблизу села Солуки 21 червня сталася серйозна дорожньо-транспортна пригода за участю двох легкових автомобілів та пасажирського автобуса. Унаслідок потрійного зіткнення, яке спровокував водій-іноземець, отримали травми та були госпіталізовані п’ятеро людей..

12
22:55 - 23.06.2026

На Хмельниччині перекинувся автобус із туристами, які їхали в Болгарію (фото)

У вівторок, 23 червня, в Кам’янецькому районі Хмельницької області перекинувся автобус із туристами. Вони прямували до Болгарії на відпочинок. Пасажири отримали травми.Про це повідомив сектор комунікації поліції Хмельницької області."Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні, 23 червня, близько 16:40 години на автодорозі Н-03 поблизу села Шатава Маківської громади", — уточнили правоохоронці.Вони попередньо встановили, що 46-річний водій, кермуючи туристичним автобусом сполученням "Київ — Бургас (Болгарія)", не впорався з кермуванням і зʼїхав із дороги в кювет із подальшим перекиданням.У салоні автобуса перебували 54 пасажири та змінний водій. Кількість осіб, які отримали травми, встановлюється.. "Правоохоронці та рятувальники продовжують роботу на місці події", — йдеться в повідомленні сектору комунікації поліції Хмельницької області.На теперішній момент правоохоронці розв’язують питання про відкриття кримінального провадження за статтею 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту, якщо це призвело до травм або смерті потерпілих).Нагадаємо, що наприкінці квітня в Болгарії під час поїздки до Туреччини потрапив в аварію автобус із громадянами України, що призвело до загибелі двох пасажирів. Транспортний засіб, який зупинився через технічну несправність, раптово розпочав некерований рух у бік людей, які стояли поруч..

13
15:50 - 23.06.2026

Замах на вбивство Юсова: затримано ключового координатора (фото, відео)

Оперативники департаменту карного розшуку та слідчі Національної поліції України за силової підтримки спецпідрозділу ТОР затримали ще одного учасника підготовки замаху на посадовця Головного управління розвідки Міністерства оборони України.Про це повідомили в департаменті карного розшуку Національної поліції України. В дописі не названо, на кого готувався замах, але медіа стверджують, що це Андрій Юсов."Працівники карного розшуку та слідчі Нацполіції вийшли на ще одного ключового фігуранта злочину. 34-річний колишній військовослужбовець виступав посередником між представниками російських спецслужб і організатором злочину. Він забезпечував комунікацію між співучасниками, передавав вказівки замовників, координував підготовчі дії, а також запевняв, що особисто гарантує виплату грошової винагороди за вчинення вбивства", — йдеться в повідомленні.Правоохоронці встановили, що за реалізацію злочинного плану російська сторона обіцяла винагороду в розмірі 100 тисяч доларів. Частину коштів авансовано через криптовалютні сервіси для фінансування підготовки злочину, зокрема, проведення розвідувальних заходів, пошуку виконавців та придбання засобів ураження."Завербований росіянами "гарант" перебував у постійному контакті з організатором підготовки замаху та систематично схиляв його до продовження злочинної діяльності. Він спонукав співучасників до пошуку виконавців, підготовки необхідних засобів і реалізації отриманих від замовників вказівок", — зазначили правоохоронці.Згодом, 18 червня, оперативники за силової підтримки спецпідрозділу патрульної поліції ТОР провели обшук за місцем проживання фігуранта на території Київської області. Під час слідчих дій вилучено мобільний телефон та інші речові докази, важливі для кримінального провадження.. Чоловіка затримано, йому повідомлено про підозру у готуванні до умисного вбивства, вчиненого на замовлення та з корисливих мотивів, а також у підбурюванні до вчинення цього злочину.За клопотанням слідчих суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування триває. Правоохоронці продовжують встановлювати всіх осіб, причетних до організації та підготовки злочину.Нагадаємо, що, за даними СБУ, у польському Жешуві планували замах на президента України Володимира Зеленського. Його готував місцевий пенсіонер. Запобігти вбивству допомогла польська Агенція власної безпеки..

14
11:04 - 23.06.2026

Не задекларував будинок і доходи: посадовцю "Київзеленбуду" оголосили підозру (фото)

Заступнику директора комунального об’єднання "Київзеленбуд" повідомили про підозру у внесенні недостовірних відомостей до щорічної декларації. За даними слідства, посадовець не вказав майно, дохід і фінансові зобов’язання на загальну суму понад 9,6 мільйона гривень.Про це повідомила поліція Києва. Правоохоронці встановили, що у 2020 році чоловік придбав земельну ділянку в Києві та звів на ній будинок площею понад 277 кв. м. Станом на кінець 2023 року споруда мала статус об’єкта незавершеного будівництва."Вартість незадекларованого об’єкта становить понад 8,6 мільйона гривень. Крім того, правоохоронці встановили, що службовець не вказав у декларації інформацію про дохід від продажу автомобіля преміумкласу вартістю 700 000 гривень, а також не згадав у вказаному звіті й про власні фінансові зобов’язання за банківським кредитом у сумі понад 280 тисяч гривень", — зазначили у відомстві.Розслідування проводили слідчі поліції Києва спільно з працівниками Управління стратегічних розслідувань за матеріалами Національного агентства з питань запобігання корупції. Посадовцю повідомили про підозру за ч. 2 ст. 366-2 Кримінального кодексу України — умисне внесення суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей."Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років", — додали в поліції.Нагадаємо, нещодавно колишньому директору підприємства тютюнової галузі повідомили про підозру в умисному ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах. За даними слідства, через незаконне виробництво та продаж сигарет бюджет недоотримав понад 2,3 мільярда гривень акцизного податку..

15
471
470 469
...
1