Підтримати проект
У Печерському районі Києва власники затримали квартирників
Події, 11.07.2019 12:14

Зловмисники потрапили у помешкання киянина за допомогою відмичок. Із помешкання чоловіки викрали гроші, золоті монети, злитки золота, ювелірні вироби та особисті речі власників.

У ході реалізації інформації оперативники  Печерського управління поліції затримали трьох чоловіків за підозрою у квартирній крадіжці на вулиці Євгена Коновальця. Їх із речами власника квартири затримали на виході з під’їзду.

На сайті Нацполіції зазначається, що до оселі киянина зловмисники потрапили за допомогою відмичок. Поки один відчиняв двері, двоє інших стояли поруч та дивились, щоби за їх діями ніхто не спостерігав. Потрапивши до квартири, спільники викрали грошові заощадження у великому розмірі, банківські злитки золота, золотий годинник і ювелірні прикраси.

Чоловіків затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Ними виявилися жителі Львівської та Рівненської областей, 1975, 1976 та 1982 років народження. Один із фігурантів раніше притягувався до кримінальної відповідальності. Під час поверхневого обшуку у них виявили та вилучили речові докази, а також відмички та рукавички.

Події, 11.07.2019 12:14