Україна стала чемпіоном світу U-20

15 ЧЕРВНЯ 2019 23:39

У фіналі наші хлопці обіграли  Південну Корею - 3:1. Азіатська команда відкрила рахунок на п'ятій хвилині з пенальті - Чонмін Кім впав в чужій штрафній, і Канін Лі розвів Андрія Луніна і м'яч по різних кутах.

Українці відігралися ще до перерви. Владислав Супряга зловив м'яч після серії рикошетів на стандарті і проштовхнув м'яч у сітку, повідомляє Euro Sport.

А в другому таймі Супряга зробив дубль і приніс команді титул. Юхим Конопля пройшов по полуфлангу і втратив володіння, але м'яч опинився в штрафній на нозі у українського форварда, він акуратно пробив повз голкіпера Гванён Лі. А на 89-й хвилині Георгій Цітаішвілі зняв всі питання.

Наша збірна вийшла з групи з сімома очками, в 1/8 фіналу розгромила Панаму (4:1), в чвертьфіналі зупинила Колумбію (1:0) і забила один переможний м'яч у півфіналі Італії.

Україна вперше в історії стала чемпіоном світу. У 1977 році СРСР переміг на ЮЧМ, але турнір пізніше назвали експериментальним, офіційно ФІФА вважає історію чемпіонатів з 1981-го.

Спорт, 15.06.2019 23:39