1 200 день війни
Особовий склад
995 030
Танки
10 904
Артилерія
28 850
Літаки
413
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 181
Крилаті ракети
3 308
Гелікоптери
337
БпЛА
39 493
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Обстрілює Україну ракетами: військовий із Криму перейшов на бік ворога (фото)
Фото: ДБР

Обстрілює Україну ракетами: військовий із Криму перейшов на бік ворога (фото)

11:21 - 20.06.2023

Працівники Державного бюро розслідувань повідомили про підозру військовому з Криму, який перейшов на бік ворога і нині обстрілює мирні міста України. Колишньому сержанту батареї управління та радіолокації розвідки зенітного ракетно-артилерійського дивізіону загрожує в'язниця.

Про це повідомили в прес-службі ДБР.

Правоохоронці встановили, що у 2014 році після захоплення окупантами військової частини на півострові Крим, військовий відмовився передислокуватись до Миколаєва й присягнув на вірність Росії. При цьому, його дружина-військовослужбовець переїхала на підконтрольну територію України разом зі своїм підрозділом.

Нині зрадник воює проти України на посаді головного сержанта батареї управління та радіолокації розвідки зенітного ракетного дивізіону чорноморського флоту РФ.

"Йому заочно повідомлено про підозру у державній зраді та дезертирстві (ч. 1 ст. 408, ч. 1 ст. 111 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років", — повідомили правоохоронці.


Фото: ДБР

Нагадаємо, суд заочно засудив екс-правоохоронця, який отримав керівну посаду від росіян у Лимані Донецької області. Йому призначили 15 років позбавлення волі. 

Раніше працівники Державного бюро розслідувань заочно повідомили про підозру у дезертирстві та колабораціонізмі колишньому правоохоронцю зі Старобільського району Луганської області. У перший день повномасштабного вторгнення РФ, 24 лютого 2022 року, правоохоронець втік з місця несення служби в смт Біловодськ Луганської області.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама