Підтримати проект
Єлизавета II виступить перед парламентом з тронною промовою
Світ, 25.09.2019 20:22

Британський парламент перериває примусові канікули і приступає до роботи. Верховних суд Сполученого королівства визнав недійсним рішення Бориса Джонсона відправити депутатів в непланові канікули, повідомляє BBC.

Повідомляється, що за таке рішення Джонсон може бути відсторонений від посади. Члени палати Громад обговорять винесення вотуму недовіри прем'єру і можливість дострокових виборів на цю посаду, повідомляє The Guardian.

Не виключено, що знову буде перенесена дата Brexit. Це буде залежати від того, що в своїй тронній промові скаже королева Великобританії Єлизавета II. Її Величність також чекають в парламенті.

Додамо, що самому Борису Джонсону довелося терміново перервати свій візит в Нью-Йорку, де він взяв участь в Генеральній асамблеї ООН, і повернутися в Лондон. Політик вже зв'язався з Її Величністю по телефону, проте результати цієї бесіди тримаються в секреті, повідомляє Al Jazeera.

Раніше Джонсон вже заявив, що залишати пост прем'єра він не має наміру і при цьому буде домагатися виходу Великобританії з Євросоюзу будь-якими способами.

Світ, 25.09.2019 20:22