Підтримати проект
Boeing може профінансувати кампанію проти SpaceX
Технології, 08.10.2018 09:11

Компанії Boeing і SpaceX обидві працюють над тим, щоб виводити в космос американські ракети власного виробництва. Найцікавіше те, що вони не партнери, але конкуренти, які борються за найважливіші контракти 21 століття. Вони не друзі - і на цьому тижні стало відомо, що Boeing фінансує серію атак на SpaceX по всій країні. Втім, це ще належить довести. Починаючи з липня, кілька ідентичних або майже ідентичних налаштованих негативно статей під авторством Річарда Хагар з'явилися в The Washington Times, Florida Today, Albuquerque Journal, Houston Chronicle і USA Today, пише Extreme Tech.

У цих статтях Хагар, який працював в NASA за часів епохи «Аполлонов», стверджує, що NASA ігнорує уроки безпеки, які повинна була отримати з аварій «Челленджера», «Колумбії» і «Аполлона-1», дозволяючи SpaceX використовувати процедуру заправки з астронавтами в капсулі. Хоча SpaceX дійсно втратила ракету, яка заправлялася таким чином, NASA сертифікувало систему запуску компанії - і не Маск писав правила цього процесу.

Boeing «тролить» SpaceX? Ні, Ілон Маск не пише правила безпеки для астронавтів. NASA вимагає, щоб компанії, які бажають будувати транспорт, задовольняли стандартам безпеки NASA, а не яким-небудь ще.

Boeing відмовився коментувати процеси всередені компанії, але всім відомо, що Boeing бореться зі SpaceX за право відправляти людей на Марс. Цілком можливо, що Boeing бореться зі SpaceX чорними методами.

Технології, 08.10.2018 09:11