Підтримати проект
Аналітика від TrueUA: Чому потрібно зупинити Путіна?
05 ЖОВТНЯ 2017 10:07

Нерішучість Заходу по відношенню до політики Кремля, сильне проросійське європейське лобі та відсутність оперативних міжнародних юридичних механізмів впливу можуть обернутися глобальними проблемами для світу.   

Журналісти TrueUA провели аналіз агресивної діяльності РФ та реакцій країн ЄС на нехтування Росією міжнародних норм та угод.  

Коли у 2014 році Путін розпочав проти України свою повзучу гібридну війну, мало хто здогадувався, які наслідки це матиме для цивілізованого світу. Найбільш простіше і ефективніше було б зупинити його саме на початковому етапі. Та в України на той час для цього не було достатньо сил та політичної волі, а Захід недооцінив ймовірні загрози, за що вже заплатив велику ціну.   

Усі знають, що Путін захоплюється зовнішньою політикою. Внутрішня ситуація в країні його мало хвилює. Для цього є Соловьов і компанія, аби впарити неосвіченому і голодному до агресії піплу, чому в їхніх проблемах винувата Меркель та Америка. Та це «хобі» має суто практичний вимір у формі стратегічних планів на будь-який випадок. Якщо Європа та захід намагаються грати за правилами і діють в рамках міжнародного права та досягнутих домовленостей, то Путін грає поза правилами. Для нього важливий результат і не важливо, якими засобами він досягається.  

В умовах політичного та економічного тиску Заходу Путін мав би оборонятися та йти на поступки, але він... наступає, чим плутає плани антипутінській коаліцій та дуже часто досягає тактичної переваги на світовій шахівниці.    

Політика Путіна в умовах тиску ґрунтується на принципі, чим гірше у вас, тим краще у нас. Його основне завдання – створити хаос та максимально розбалансувати європейську спільноту і американську систему. І діє він на усіх рівнях: політичному, економічному, етнічному, релігійному... За російські гроші піднімаються нафталінові проблеми та розбурхуються старі міжнаціональні рани. Міграційна навала, втручання у виборчий процес в Америці, Франції, Німеччині, розбурхування сепаратистських настроїв та расової ворожнечі – присутність у цих процесах «руки Кремля» ні у кого не викликає сумнівів.   

За таких обставин кількість внутрішніх проблем для західного світу дуже скоро може переважити на шальках інтересів. Потрібно буде рятувати внутрішню ситуацію, і саме цього намагається досягнути та вичікує Путін...

 

Події, 05.10.2017 10:07