Компанія Meta оновлює свою політику щодо контенту, який був створений за допомогою штучного інтелекту. Зокрема, для таких матеріалів вводиться спеціальне маркування.
Про це йдеться у блозі компанії.
Відповідні нововведення будуть діяти з травня. Так, спеціальні позначки застосовуватимуть тоді, коли користувачі повідомлять про використання інструментів штучного інтелекту або коли Meta виявить індикатори фото- чи відеоконтенту, створеного ШІ.
"Наша маніпульована медіа-політика була написана у 2020 році, коли реалістичний контент, створений штучним інтелектом, був рідкісним явищем, а основне занепокоєння було щодо відео. За останні чотири роки, особливо за останній рік, люди розробили інші види реалістичного контенту, створеного ШІ, як-от аудіо та фотографії, і ця технологія швидко розвивається. Як зазначила Наглядова Рада, не менш важливо боротися з маніпуляціями, які показують, що людина робить те, чого вона не робила", — наголосили у компанії.
Крім того, Meta також змінює спосіб модерування контенту зі ШІ. З липня корпорація припинить видаляти створені штучним інтелектом матеріали, які не суперечать іншим правилам спільноти. Наглядова рада порекомендувала давати користувачам більше контексту про це, а не обмежувати вміст.
Водночас контент зі ШІ або без нього, який порушує інші правила, як-от політику щодо залякування, втручання у вибори та переслідування, і надалі видалятимуть.
Нагадаємо, 25 березня у Верховній Раді зареєстрували законопроект №11115, яким пропонується врегулювати роботу Telegram в Україні. Головна мета законопроекту — створення ефективного законодавства, яке б дозволяло забезпечити реалізацію прав на свободу вираження поглядів, і одночасно захищало національні інтереси України та права користувачів медіасервісів.
Підписуйтеся на нас в Telegram , щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими