Підтримати проект
Галущенко: «Ми маємо вивести Енергоатом з кризи»
Економіка, 04.06.2020 16:24

«Наше першочергове завдання - вивести компанію з кризи», - так прокоментував плани нового керівництва та ситуацію довкола Енергоатома віце-президент з розвитку компанії Герман Галущенко.

Про це повідомляє Укріформ з посиланням на пресслужбу Енергоатому.

«Енергоатом» -  стратегічне державне підприємство, яке через проблеми у функціонуванні ринку останнім часом безперервно збільшує боргове навантаження. Але так не повинно бути! У компанії є всі можливості, щоб приносити прибутки, аби країна заробляла, спеціалісти-атомники отримували гідну заробітну плату, а кінцевий споживач – комфортну і зрозумілу ціну на електроенергію. Повірте, усе це що цього реально досягнути”, - повідомив Герман Галущенко.

Він також наголосив, що «наразі ми бачимо політичну волю керівництва країни вирішити цю складну проблему і готові активно брати у цьому процесі участь. Для нас першочергове завдання – вивести «Енергоатом» із кризи. Так, ця ситуація утворилася не сьогодні, але нам її вирішувати, і ми готові до цього».

Нагадаємо, що у понеділок, 1 червня, під головуванням секретаря РНБО Олексія Данілова відбулося засідання робочої групи експертів з питання врегулювання ситуації на енергетичному ринку. За його результатами НАЕК «Енергоатом» оприлюднив свій «дорожній план» подолання кризи.

Економіка, 04.06.2020 16:24