Ліванська армія тимчасово припинила операцію проти «ІД» на кордоні з Сирією

27 СЕРПНЯ 2017 14:36

Підрозділи збройних сил Лівану, що нещодавно розпочали наступальну операцію проти загонів терористичного угруповання «Ісламська держава» на кордоні з Сирією, припинили воєнні дії. Про тимчасове припинення вогню повідомили в неділю, 27 серпня, представники ліванських військових. Про це повідомляє TrueUA з посиланнями на інформагенцію Reuters.

Мета оголошеного припинення вогню - проведення переговорів з ісламістами, які контролюють кілька прикордонних районів країни на кордоні з Сирією. У руках екстремістів і досі перебувають дев'ять полонених ліванських військовослужбовців, котрі потрапили в полон під час боїв 2014 року. За даними неназваних представників збройних сил Лівану, непрямі переговори про звільнення військовополонених вже розпочалися.

Так само про припинення наступальних операцій проти ІД заявили представники ліванського шиїтського угруповання «Хезболла» після серії боїв між двома угрупованнями, передає агентство AFP. «Хезболла» підтримує у Сирії президента Башара АСАДА.

Про початок наступальної операції проти ісламістів війська Лівану повідомили 19 серпня. Ліванські військові провели артилерійський обстріл позицій ісламістів. Сам наступ вівся на райони поблизу міст Баальбек та Ель-Каа, розташованих неподалік від кордону з Сирією.

Світ, 27.08.2017 14:36