У четвер, 26 грудня, на Netflix стартувала прем'єра другого сезону південнокорейського серіалу "Гра в кальмара". Перший сезон вийшов ще 2021 року й став найпопулярнішим серіалом в історії американського провайдера медійних послуг. Його переглянули 330 мільйонів осіб.
Про що був перший сезон, чим він запам'ятався та що очікувати від другої частини популярного серіалу — у матеріалі TrueUA.
В основі сюжету — історія 456 людей, які мають фінансові проблеми й приймають запрошення на участь в таємничій грі на виживання, де можуть виграти 31 мільйон доларів.
Головний герой Сон Гі Хун — невдаха, який встряв у борги та розлучений з дружиною. Одного разу він зустрічає в метро чоловіка, котрий пропонує йому зіграти в азартну гру. У разі виграшу Гі Хун отримає гроші, а якщо програє — удар по обличчю. Гі Хун приймає умови та отримує запрошення продовжити гру. Втім, тепер в разі програшу на нього чекає смерть.
Пройшовши всі випробування гри, головний герой отримує призові кошти у фінальному поєдинку на смерть зі своїм останнім суперником, але впадає у глибоку депресію після травматичного досвіду.
Сюжет розгортається через рік після подій першого сезону. Головний герой планує переїхати до Сполучених Штатів, але в аеропорту натрапляє на чергову жертву вербувальників у смертельно небезпечну гру. Тепер, маючи знання, що насправді являє собою ця гра, Гі Хун прагне врятувати життя інших людей. Чоловік намагається відмовити гравців від участі та "закінчити цю гру раз і назавжди".
Також змінюються правила гри. Відтепер після кожного раунду учасники мають голосувати, чи продовжувати змагання. Рішення має бути одностайним. Це призводить до поділу групи на дві фракції.
Окрім цього, в новому серіалі буде глибше досліджено мотивацію персонажів, що беруть участь у змаганнях. Зауважимо, що сценарист і режисер обох сезонів — Хван Дон Хьо вважає, що другий сезон є кращим за попередній, адже серіал матиме яскравіший сюжет. Зокрема, режисер включив у серіал нові ігри, які будуть знайомі глядачам не лише в Кореї, а й в усьому світі.
У першому сезоні були використані неймовірні декорації та продумані ігри-випробування на виживання. Першою стала "Червоне світло/Зелене світло", де у гігантському приміщені установлена величезна лялька-дівчинка, яка обертається та може стріляти з кулеметів.
Правила прості: коли діє "зелене світло", лялька відвертається від людей та закриває очі руками. Саме тоді гравці мають бігти до фінішної лінії. А коли вмикається "червоне світло", лялька обертається та "дивиться" на учасників гри. Найменший рух "карається" розстрілом.
Окрім цього, у серіалі були й інші цікаві ігри-випробування. Одне з них передбачало "прогулянку" скляним мостом. Втім, не всі секції могли витримати вагу людини, а у випадку, коли гравець ставав на "неправильну", на нього чекала неминуча загибель від падіння з висоти.
Гру акторів у першому сезоні оцінили на високому рівні. Варто лише знати, що серіал і актори головних ролей отримали безліч нагород, зокрема спеціальний приз премії Американського інституту кіномистецтва "Вибір телевізійних критиків" за найкращу чоловічу роль у драматичному серіалі та найкращий серіал іноземною мовою, "Незалежний дух" за найкраще чоловіче виконання в новому серіалі та "Золотий глобус" за найкращу чоловічу роль другого плану в серіалі.
Окрім цього, "Гра в кальмара" може багатьох здивувати своїми сюжетними поворотами, адже ближче до кінця серіалу головний герой дізнається про те, що один з гравців виявився засновником гри.
Нагадаємо, у листопаді американська продюсерська компанія Netflix представила новий трейлер другого сезону серіалу "Гра в кальмара". Зауважимо, що раніше Netflix також підтвердила, що випустить третій сезон "Гри в кальмара", який стане фіналом цієї історії.