1 223 день війни
Особовий склад
1 020 010
Танки
10 980
Артилерія
29 718
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 190
Крилаті ракети
3 436
Гелікоптери
340
БпЛА
42 796
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Переслідуватимемо вас завжди і скрізь: у Зеленського відреагували на скаргу Росії в ООН
Фото: Офіс президента

"Переслідуватимемо вас завжди і скрізь": у Зеленського відреагували на скаргу Росії в ООН

13:59 - 18.05.2023

В Офісі президента відреагували на скарги Росії в ООН через "риторику ненависті" через слова керівника воєнної розвідки Кирила Буданова. Той заявив, що українські спецслужби знайдуть причетних до злочинів проти України росіян у будь-якій точці світу.

Російську істерику у своєму Twitter прокоментував радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

Буданов в інтерв’ю програмі "Різні люди" пообіцяв знайти та знищити всіх без винятку воєнних злочинців із РФ. Подоляк ще раз повторив заяву головного розвідника і запевнив, що "від відповідальності, юридичної чи фізичної, не втече жоден окупант". Свою заяву радник глави ОП написав російською мовою, щоб адресати точно зрозуміли його зміст.

"Риторика ненависті", — істерично волає Росія на екстреному засіданні ООН. І?.. Так, Україна вас ненавидить. Так, ми переслідуватимемо вас. Завжди і скрізь. Так, з вами розмовляти нічого — ви не знаєте сучасних людських мов. Так, час вашого традиційного скигління, яке гіпнотично діяло на глобальну політику, закінчується. Так, представники Росії — країни серійних убивць — безсумнівно, сплатять всі борги. Так, кожного з вас Україна дістане, і не має значення, як саме — юридично чи фізично", — заявив Подоляк.

Нагадаємо, за словами Буданова народний депутат Євген Шевченко він був залучений для переговорів з самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком. У підсумку Білорусь досі не стала повноцінним учасником війни.

Раніше Буданов заявляв, що диктатору Путіну жити залишилося недовго. Він, ймовірно, хворий на рак. 

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама