1 153 день війни
Особовий склад
941 770
Танки
10 679
Артилерія
26 659
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 139
Крилаті ракети
3 148
Гелікоптери
335
БпЛА
33 270
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Перевищено норму вп'ятеро: повітря в Києві було забруднене діоксидом азоту
Фото: Рixabay

Перевищено норму вп'ятеро: повітря в Києві було забруднене діоксидом азоту

10:23 - 24.05.2023

Протягом минулого тижня в повітрі Києва фіксували перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій діоксиду азоту в 5,4 раза. Порівняно з попереднім тижнем, підвищився рівень забруднення всіма домішками.

Про це повідомляють у прес-службі Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

Так, перевищення гранично допустимої концентрації (ГДК) за середньодобовим вмістом діоксиду азоту становило:

  • у 5,4 раза — на Галицькій площі 17 травня;
  • у 2,6-4,9 раза — на площах Деміївській та Бессарабській, проспектах Оболонському, Науки та Берестейському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Скляренка.

Усього на 16 стаціонарних постах обсерваторії з 15 по 20 травня 2023 року було відібрано та проаналізовано 1635 проб атмосферного повітря. 

Нагадаємо, у середу, 24 травня, синоптики прогнозують в Україні короткочасні дощі та грози. Хоча очікується тепла погода. 

За прогнозами синоптиків, в Україні літо 2023 року прогнозують з рекордними температурами. "Гарне літо" в Україну прийде з другої половини червня. Цього ж місяця в країні очікуються найсильніші дощі та грози. 

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама