Президент підписав закон про вдосконалення бухгалтерського обліку

28 ЖОВТНЯ 2017 16:15

Президент Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до закону «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (щодо удосконалення деяких положень). Про це на своїй сторінці у Facebook написала голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, інформує TrueUA.

«Прийняття й набрання чинності цим законом є черговим кроком до створення сприятливого бізнес-клімату в Україні, оскільки наблизить діяльність українських підприємств до світових стандартів у сфері ведення бухгалтерського обліку і формування фінансової звітності», - зазначила вона.

Між тим, на сайтах Верховної Ради та президента поки немає інформації про підписання главою держави цього закону.

Нагадаємо, 5 жовтня Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до закону «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (щодо удосконалення деяких положень). Законом уточнюється період подання проміжної фінансової звітності.

Також законом, з урахуванням положень Директиви ЄС №2013/34/ЄС, передбачено звільнити мікро- і малі підприємства від надання звіту про управління. В законі уточнено вимоги щодо складання фінансової звітності за міжнародними стандартами підприємствами, що становлять суспільний інтерес, і підприємствами, що займаються видобутком корисних копалин загальнодержавного значення.

Політика, 28.10.2017 16:15