Прокурор «погорів» на 5 тис.$ хабара

16 СЕРПНЯ 2017 14:10

Учора  правоохоронці затримали  прокурора Іллічівської місцевої прокуратури Одеської області на отриманні хабара у розмірі 5 тис дол США.

Про це повідомляє TrueUA з посиланням на ГПУ.

«Слідчими Генеральної інспекції спільно зі співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України під час одержання неправомірної вигоди у сумі 5 тис дол США затримано прокурора Іллічівської місцевої прокуратури Одеської області в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України», – йдеться у повідомлені.

Зазначається, що у ході досудового розслідування встановлено, що вказаний працівник прокуратури, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, вимагав від адвоката передати йому неправомірну вигоду у сумі 5 тис доларів США за не притягнення його підзахисної до кримінальної відповідальності та закриття кримінального провадження.

На даний час готується повідомлення про підозру зазначеному працівнику прокуратури за ч. 3 ст. 368, ч. 2 ст. 190, ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 27 ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України, а також вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу.

Події, 16.08.2017 14:10