«Реал» розгромив «ПСЖ» з рахунком 3:1 в Лізі чемпіонів

15 ЛЮТОГО 2018 10:03

Іспанський футбольний клуб «Реал» розгромив французький «Парі Сен-Жермен» з рахунком 3:1 в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Гра відбулася в Мадриді на стадіоні Сантьяго Бернабеу в середу. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на Euro News.

Парижани відкрили рахунок зустрічі на 33-й хвилині. Автором голу Адріан Рабьо. Однак після цього удача відвернулася від ПСЖ. Кріштіану Роналду зрівняв рахунок на 45-й хвилині, причому з пенальті. А під кінець зустрічі забив ще один гол у ворота парижан.

Завершальним акордом став гол Марсело на 86-й хвилині. Зустріч у відповідь між командами пройде 6 березня в Парижі. Відзначимо, що Роналду став першим футболістом в історії Ліги чемпіонів, якому вдалося забити 100 голів за один клуб. Всього після даної зустрічі в його активі 101 забитий м'яч в 95 зустрічах за «Реал» в турнірі.

Спорт, 15.02.2018 10:03