Підтримати проект
У 2021 році НАТО розгляне питання ПДЧ для Грузії
Світ, 13.12.2020 12:58

Саміт НАТО 2021 року розгляне питання повернення до «політики відкритих дверей», в тому числі - питання надання Грузії Плану дій щодо членства.

Як повідомляє TrurUA з посиланням на «Європейська правда», про це в інтерв'ю Першому каналу Грузії заявив спецпредставник генсека НАТО з питань Кавказу і Центральної Азії Джеймс Аппатурай.

«У НАТО дійсно активно ведеться дискусія про політику відкритих дверей ... Я, звичайно, не можу назвати точну дату передачі ПДЧ Грузії. Однак можу підтвердити, що тут, в НАТО, йде дійсно активна дискусія про політику відкритих дверей, і це не буде звичайною заявою, які ми робимо раз в три місяці», - заявив він.

За словами спецпредставника, «політика відкритих дверей на саміті 2021 року одним з питань, що обговорюються під час підготовки його комюніке».

Нагадаємо, як раніше стало відомо «Європейській правді», в штаб-квартирі НАТО на технічному рівні досягнуто згоди, що у Грузії є підстави отримати ПДЧ хоч завтра. Більш того, багато хто схиляється до того, що вимоги майбутнього Плану Тбілісі в значній мірі вже виконав, і країна в доступній для огляду перспективі повинна була б стати 31-м членом Альянсу.

Світ, 13.12.2020 12:58