Підтримати проект
У Китаї побудують унікальне село в місті
Фото, 29.10.2020 16:51

Нідерландська компанія MVRDV розробила конкурсний проект науково-технічного міста Chengdu Sky Valley, яке планують збудувати на південному заході Китаю на замовлення девелоперської компанії. Проєкт передбачає поєднання сучасних технологій з природою, міського з сільським та сучасності з традиціями. Про це пише ArchDaily, інформує TrueUA.

Тож на території Chengdu Sky Valley розташовуватимуться також сільськогосподарські поля та маленькі сільські поселення, характерні для цієї частини Китаю. Згідно з концепцією, на схилах пагорбів і низинах переважатимуть традиційні матеріали, які інтегруватимуться в ландшафт, а на вершинах – сучасні, які й створюватимуть атмосферу високих технологій.

Зберігаючи сільськогосподарські долини та включаючи їх як ключову складову в майбутнє місто, проект MVRDV відповідає природній топографії та покращує ландшафт. Він унікальний для Ченду, оскільки зосереджується на міжіндустріальних дослідженнях та інноваціях у сфері харчової промисловості і сільського господарства. Завдяки такому підходу MVRDV створив «більш різноманітну спільноту з широким вибором способу життя».

Проєкт врівноважує потреби регіону за допомогою спеціально розробленого обчислювального алгоритму, який при зміні параметрів може відкоригувати увесь проект: планування інфраструктури, висоту будівель, їхні форми тощо.

Фото, 29.10.2020 16:51