1 223 день війни
Особовий склад
1 020 010
Танки
10 980
Артилерія
29 718
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 190
Крилаті ракети
3 436
Гелікоптери
340
БпЛА
42 796
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
У Миколаєві не впустили людей в укриття під час тривоги: поліція взялася за справу
Фото: kpi.kharkov.ua

У Миколаєві не впустили людей в укриття під час тривоги: поліція взялася за справу

У Миколаєві не впустили в укриття під час повітряної тривоги учасників масових заходів. Інцидент трапився 16 грудня.

Про це повідомляє Національна поліція України.

"Під час забезпечення публічної безпеки поліцейські виявили факт недопуску учасників масових заходів до укриття під час оголошення повітряної тривоги", — вказали правоохоронці.

Слідчі вже порушили справу за фактом залишення громадян у небезпеці під час повітряної тривоги.

"За вказаним фактом слідчі відділення поліції № 1 Миколаївського районного управління розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 135 Кримінального кодексу України "Залишення в небезпеці", — йдеться в повідомленні.

Порушникам загрожує до двох років позбавлення волі. Поліцейські встановлюють всі обставини події та проводять слідчі заходи.

Нагадаємо, у Києві відкрили кримінальне провадження через залишення дітей у небезпеці під час ракетної атаки. З'ясувалося, що охоронець школи не пустив до сховища брата й сестру, коли для столиці оголосили загрозу удару балістикою. Це були учні шостого та сьомого класів цієї школи й діти загиблого добровольця "Азову".

Відомо, що вночі 1 червня у Києві внаслідок падіння уламків ворожої ракети загинуло троє людей, в тому числі мати й дитина. Жертви обстрілу хотіли заховатися в укритті поліклініки, однак його для них не відкрили.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама