Підтримати проект
У США прибирають рекламу жорстоких відеоігор після критики Трампа
Суспільство, 10.08.2019 15:36

Після недавніх масових розстрілів в США американські політики почали активно тиснути на ігровій індустрії. Підключився навіть сам Дональд Трамп, який звинуватив гри в «романтизації насильства», а інтернет в «радикалізації неврівноважених людей». Критика не пройшла даром.

Стало відомо, що торговельна мережа Walmart прибрала плакати з рекламою жорстоких відеоігор зі своїх магазинів. Подібне рішення також прийняло керівництво американського спортивного телеканалу ESPN. Телекомпанія перенесла трансляцію XGames Apex Legends EXP Invitational на менший канал ESPN 3 з поваги до жертв розстрілів.

Примітно, що в тому ж Walmart можна відносно легко купити зброю і боєприпаси.

Невідомо, чим в результаті відгукнуться ігрової індустрії слова політиків, проте збиток вже було завдано. Наприклад, після виступу Трампа акції Activision Blizzard впали на -5.96%, Take-Two Interactive подешевшали на -5.19%, а Electronic Arts втратила -4.63% від вартості цінних паперів.

Погрітися біля багаття скандалу вирішила і західна ігрова журналістика. Тиждень тому видання Gamespot, Kotaku і Next Web звинуватили Activision в негуманному ставленні до намальованих чоловічків. Мова йде про використання білого фосфору в якості ультимативній здатності в Call of Duty: Modern Warfare, повідомляє Gameinformer.

Суспільство, 10.08.2019 15:36