В Індонезії потужний землетрус, попереджають про цунамі

14 ГРУДНЯ 2021 08:40

Потужний землетрус магнітудою 7,4 стався у східній Індонезії, після чого метеорологи оголосили про можливість цунамі. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Reuters, інформує TrueUA.

Зазначаэться, що землетрус стався о 3.20 ночі за місцевим часом у морі Флорес, приблизно у 112 км на північний захід від міста Ларантука, у східній частині острову Флорес, на глибині близько 12 км. Про пошкодження та постраждалих поки не повідомлялося.

Жителі міст Ларантука та Маумер розповіли, що почалася справжня паніка, оскільки друге місто вже постраждало від схожого землетрусу в 1992 році. Зазначається, що метеорологи оголосили попередження про можливість цунамі для навколишніх островів, включаючи Малуку та Сулавесі.

Геологічна служба США згодом повідомила, що землетрус мав магнітуду 7,3. Індонезійська служба також повідомляє, що повторний сейсмічний удар магнітудою 5,6 зачепив місто Ларантуку. Жителі Індонезії повідомляють про поштовхи також і в інших містах. Американський центр попередження цунамі Тихоокеанського регіону повідомив, що величезні хвилі, викликані землетрусом, спостерігалися на островах у 1000 кілометрів від місця поштовху.

ЗМІ відзначає, що Індонезія розташована посередині «Тихоокеанського вогняного кільця», району високої сейсмічної активності.

Також повідомляється, що минулого місяця землетрус магнітудою 5,9 стався на північному сході Японії.

Фото: AA

Світ, 14.12.2021 08:40