Підтримати проект
В Україні оновили поділ на карантинні зони: Харків - у «червоній», Тернопіль - у «зеленій»
Суспільство, 07.08.2020 14:18

В Україні змінили поділ на карантинні зони: «зелену», «жовту», «помаранчеву» та «червону», про це свідчать дані з інтерактивної карти щодо поділу України на карантинні зони.

Так, згідно з новими даними, до «червоної» зони потрапив Харків, Костопільський район на Рівненщині та Кіцманський район у Чернівецькій області.

Водночас Тернопіль, який упродовж тижня був у «червоній» зоні, опинився в «зеленій», а Луцьк із «червоної» зони перейшов до помаранчевого рівня епідемічної небезпеки.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів змінив правила запровадження карантинних обмежень, передбачивши з 1 серпня поділ країни на умовні 4 зони: зелену, жовту, помаранчеву і червону.

Визначення, до якої зони відноситься та чи інша адміністративно-територіальна одиниця, буде робитися на основі 4 критеріїв: завантаженість ліжок у закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, середня кількість тестувань методом ПЛР та ІФА ; коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19; показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19.

При відхиленні протягом 5 днів від певних показників приймається рішення про перехід адміністративно-територіальної одиниці до більш м’якої або більш суворої зони.

Впродовж 1-7 серпня у червоній зоні були Тернопіль, Луцьк і Кіцманський район Чернівецької області.

В Україні станом на 7 серпня лабораторно підтверджено 78 261 випадок COVID-19, з них за добу – 1453.

Суспільство, 07.08.2020 14:18