1 236 день війни
Особовий склад
1 033 930
Танки
11 016
Артилерія
30 243
Літаки
421
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 194
Крилаті ракети
3 491
Гелікоптери
340
БпЛА
45 511
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
В Україні після війни поділять ветеранів на категорії: що відомо

В Україні після війни поділять ветеранів на категорії: що відомо

13:40 - 18.06.2022

Після перемоги в Україні з’являться дві категорії ветеранів – захисники і годувальники. Перші продовжать займатися військовою справою, інші – повернуться до мирного життя та відбудови економіки.

Про це пише TrueUA із посиланням на інтерв’ю "НВ" міністра у справах ветеранів України Юлії Лапутіної.

"Нам, як державі, важливо змодерувати процес таким чином, щоб перехід від захисника до годувальника був плавним і комплексним, і людина отримала інструменти для свого розвитку", – наголосила Юлія Лапутіна.

За її словами, це, зокрема:

  • отримання нової цивільної освіти;
  • психологічна реабілітація;
  • розвиток ветеранського підприємництва.

"Після перемоги ми маємо бути готовими прийняти другий фронт – економічний. І зробити так, щоб наші захисники, які підуть у цивільний сектор, розвивали економіку України, а ми їх підтримували і надавали для цього відповідні інструменти", – додала вона.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама