1 078 день війни
Особовий склад
844 070
Танки
9 947
Артилерія
22 707
Літаки
369
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 053
Крилаті ракети
3 054
Гелікоптери
331
БпЛА
24 102
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,82
41,6
43,51
43,4
В Україні запустили онлайн-кабінет міжнародних автобусних маршрутів: як він працює
Фото: ілюстративне. Джерело: Pixabay

В Україні запустили онлайн-кабінет міжнародних автобусних маршрутів: як він працює

В Україні відтепер буде онлайн-кабінет міжнародних автобусних маршрутів. Це значно спростить ведення бізнесу перевізникам.

Про це повідомила прес-служба Міністерства розвитку громад та територій України.

"Запускаємо онлайн-кабінет міжнародних автобусних маршрутів. Цифровізація процедури відкриття, продовження та внесення змін до маршрутів — один з елементів реформи міжнародних автобусних перевезень", — йдеться у повідомленні.

На першому етапі перевізникам буде доступна функція продовження маршруту. Йдеться про тих перевізників, в яких завершується термін дії дозволу на регулярний маршрут та які мають необхідність продовжити дозвіл для подальшого виконання маршруту. 

Важливо пам'ятати, що подати заяву на продовження маршруту потрібно не раніше ніж за 180 днів до закінчення строку дії дозволу України та не пізніше ніж за 60 днів до закінчення строку його дії. Також, цифровою процедурою мають скористатись ті перевізники, які звернулись до Міністерства з пакетом документів в папері. 

"Більше жодних паперових пакетів документів для розгляду комісії, тривалого очікування та бюрократії. Лише цифровізація, швидкість та зручність", — зазначили у відомстві.

Тепер на порталі Державної служби України з безпеки на транспорті перевізник може самостійно продовжити маршрут. Для цього потрібно виконати декілька простих кроків:

  • авторизуватись за допомогою кваліфікованого електронного підпису;
  • у розділі "Мої маршрути" обрати опцію "Продовжити маршрут". 
  • внести необхідну інформацію: тип перевезень, періодичність перевезень, країну прибуття, місто відправлення та місто прибуття, розклад руху, пункт пропуску;
  • через 10 днів після подачі документів перевізник отримає відповідь про позитивне рішення. 

Проте, якщо ж дані потребуватимуть корегування чи міститимуть помилки — про це перевізнику надійде сповіщення в особистому кабінеті, де і подавав документи. Виправити помилки можна буде протягом п'яти днів. 

"Якщо ж підстав для продовження маршруту не буде — протягом 14 днів з дати подачі документів перевізник отримає відмову", — пояснили у Міністерстві розвитку громад та територій України.

Нагадаємо, для водіїв в Україні готують новий штраф, який передбачає покарання за перевищення транспортним засобом допустимого рівня шуму. Розмір штрафу можуть зафіксувати на рівні 17 тисяч гривень, але за повторне таке порушення доведеться сплатити удвічі більше.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама