1 223 день війни
Особовий склад
1 020 010
Танки
10 980
Артилерія
29 718
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 190
Крилаті ракети
3 436
Гелікоптери
340
БпЛА
42 796
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Відмазував місцевих призовників від служби: на Полтавщині судитимуть податківця
Фото: ДБР

"Відмазував" місцевих призовників від служби: на Полтавщині судитимуть податківця

Працівники Державного бюро розслідувань завершили досудове розслідування стосовно інспектора податкової з Кременчука Полтавської області. Фігурант за гроші допомагав усім охочим уникнути мобілізації. Йому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до п'яти років.

Про це повідомляє прес-служба ДБР. 

Відомо, що податківець вихвалявся своїми зв’язками у військкоматі та пропонував знайомим допомогти уникнути призову на військову службу. За свої послуги він просив 4,5 тисячі доларів США.

"За ці гроші він обіцяв "клієнтам" отримати висновок військово-лікарської комісії, згідно з яким військовозобов’язаного буде визнано не придатним до служби та виключено з військового обліку", — йдеться у повідомленні.

У квітні 2023 року правопорушника затримано під час передачі підроблених документів одному з ухилянтів. У висновку військово-лікарської комісії, який він приніс на зустріч, зазначалося, що у призовника захворювання серцево-судинної системи, хоча насправді чоловік проблем зі здоров’ям не мав. Також інформація про непридатність до служби зазначалася й у військовому квитку.

"Фігурант обвинувачується у пропозиції здійснити вплив за надання неправомірної вигоди та одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особами, уповноваженими на виконання функцій держави", — додають у ДБР.

Зазначається, що обвинувальний акт направлено до суду. Податківець звільнений з посади.

Нагадаємо, 2 жовтня на Одещині затримали правоохоронця. Він допомагав військовозобов’язаним чоловікам виїжджати за кордон на підставі підроблених довідок про непридатність до військової служби.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама