1 079 день війни
Особовий склад
845 310
Танки
9 965
Артилерія
22 753
Літаки
369
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 055
Крилаті ракети
3 054
Гелікоптери
331
БпЛА
24 185
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,82
41,6
43,51
43,4
Вікенд у Києві: які музеї варто відвідати у столиці вже цими вихідними
Фото ілюстративне. Джерело: "Вікіпедія"

Вікенд у Києві: які музеї варто відвідати у столиці вже цими вихідними

У Києві є безліч місць, де можна гарно провести вихідні. Втім, щоб поєднати приємне з корисним можна відвідати музеї української столиці. Екскурсії у ці місця дозволять розширити світогляд та пізнати нове.

Про п'ять цікавих музеїв Києва, які залишать незабутні враження, розповідаємо у нашому матеріалі.

Національний науково-природничий музей Національної академії наук України

Цей музей приймає відвідувачів у четвер, п'ятницю, суботу та неділю. Вартість квитка для дорослої людини становить 160 гривень, а для пільгових категорій населення — 80 гривень. Розташований заклад по вулиці Богдана Хмельницького, 15. Від станції метро "Театральна" до музею пішки йти п'ять хвилин.

Музей буде цікавий тим, хто хоче дізнатися про природу, доісторичні часи та просто ознайомитися з колекціями стародавніх знахідок, скарбів. Загалом музей має 24 зали, в яких зібрано понад 30 тисяч експонатів.

Музей

Музей "Становлення української нації"

Заклад приймає відвідувачів впродовж всього тижня. Прийти на екскурсію можна з 10:00 до 18:00. Розташований музей за адресою вулиця Лаврська, 27, вхід з вулиці Запечерної. Квиток на дорослу людину коштує 280 гривень, а для школярів та студентів — 240 гривень. Пільговики мають змогу придбати квиток за 180 гривень, а люди з інвалідністю першої групи із супроводом можуть відвідати музей безкоштовно. 

Відвідувачі музею зможуть побачити, як зароджувалася і затверджувалася українська нація впродовж століть. Зокрема, він є першим в Україні інтерактивним музеєм історії, де залучено сучасні технології. Так, відвідувачі мають змогу ознайомитись зі 100 реалістичними 3D фігурами, які належать визначним історичним постатям.

Музей

Київський музей порцеляни

Цей музей працює у п'ятницю, суботу та неділю. Приймальні години починаються з 10:00 та закінчуються о 19:00. Вхідний квиток для дорослого коштує 250 гривень, а для школярів та студентів — 200 гривень. Для пільговиків вхід коштує 150 гривень. Музей розташований на вулиці Вознесенський узвіз, 28. Від станції метро "Контрактова площа" до нього можна дійти за 10 хвилин.

У музеї зібрано колекцію порцелянових витворів мистецтва. Він має чотири зали, в яких розміщено вироби мануфактур з Іспанії, Японії, Китаю, Чехії, України та інших країн.

Музей порцеляни

Музей "Чорнобиль"

Заклад працює з вівторка по суботу з 10:00 до 18:00. Розташований музей на провулку Хорива, 1. Вхідний квиток для дорослого коштує 131 гривню, а для студентів та школярів — 66 гривень. Водночас пільгові категорії населення можуть безоплатно відвідати цей музей. 

Національний музей "Чорнобиль" має 22 тисячі експонатів, три зали. Він є державним науково-дослідним та культурно-освітнім закладом, який було створено для збереження, вивчення, використання і популяризації музейних предметів та музейних колекцій, пов’язаних із Чорнобильською катастрофою та її наслідками, з науковою та освітньою метою.

Музей Чорнобиль

Національний музей історії України

Цей музей працює впродовж всього тижня. Вартість квитка для дорослої людини становить 100 гривень, а пільговий квиток — 50 гривень. Розташований музей за адресою вулиця Володимирська, 2. Щоб дістатись до нього, потрібно піднятися фунікулером від станції метро "Поштова Площа" і пройти пішки 15 хвилин.

Цей музей є одним із найвеличніших музеїв не лише в столиці, але й по всій Україні. У ньому зберігається понад 800 тисяч експонатів з усіх епох. Найціннішими експонатами є ювелірні вироби, які зберігаються у філіалі музею "Скарбниця", що розташований на території Києво-Печерської Лаври.

Музей

Нагадаємо, торік у листопаді у Музеї війни пройшла акція "Запали вогонь", у ході якої біля підніжжя скульптури "Батьківщина-мати" було запалено 1000 свічок на тисячний день війни. Зауважимо, у вівторок, 19 листопада, минає рівно 1000 днів від повномасштабного вторгнення країни-агресорки на територію України.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама