Землю накрила сильна магнітна буря червоного рівня. У суботу, 1 лютого, також збережеться геомагнітна активність. Надалі потужність шторму спадатиме.
Про це повідомив Meteoagent.
Так, у п'ятницю, 31 січня, нашу планету накрила п'ятибальна магнітна буря (червоний рівень). Така магнітна буря вважається потужною. Вона здатна впливати на самопочуття людей.
У суботу, 1 лютого, потужність геомагнітного шторму також сягатиме п'яти балів (червоний рівень). Метеозалежні люди можуть відчувати у цей день головний біль тощо.
А вже у неділю, 2 лютого, магнітна буря становитиме чотири бали (жовтий рівень). Вона буде середньою, проте також може впливатиме на самопочуття.
Варто зазначити, що прогнози магнітних бур можуть змінюватися, адже дослідники сонячної активності оновлюють свої дані кожні три години. Вимірюється геомагнітна активність за шкалою від нуля до дев'яти. Для позначення використовується планетарний К-індекс: якщо показник п'ять і вище, то це вважається потужною магнітною бурею.
У цей період метеозалежні люди можуть відчути апатію, тривогу, дратівливість і невизначеність в ухваленні рішень. Може збільшитися схильність до утворення тромбів, підвищитися артеріальний тиск, порушитися сон і посилитися мігрень.
Для кращого самопочуття під час бурі дотримуйтесь таких правил:
Нагадаємо, раніше дослідники з британського Університету Аберіствіта винайшли спосіб передбачати сонячні бурі ще до того, як вони починаються. У майбутньому це може допомогти запобігати пошкодженням техніки.