Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування

29 ЛИПНЯ 2017 09:41

Учора пасажиро-транспортний потік залишався інтенсивним. Загалом за минулу добу лінію розмежування через контрольні пункти в`їзду-виїзду, що в районі проведення АТО, перетнули 38,2 тисячі осіб та 5,7 тисячі транспортних засобів. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на ДПСУ.

 

Також зазначається, що сьогодні вранці у КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 50/30; «Мар’їнка» – 50/50; «Новотроїцьке» – 20/15; «Гнутове» – 20/10.

 

Крім того, наголошується, що п’ять автомобілів, якими перевозили товари через лінію розмежування з порушеннями як на виїзд до неконтрольованої території, так і на в’їзд з неї, виявили учора прикордонники Краматорського та Донецького загонів. Транспортними засобами громадяни намагалися через КПВВ «Майорське» та  «Новотроїцьке» незаконно перевезти продукти харчування, побутову техніку, велосипед, запчастини до будівельного інструменту та 1120 пачок сигарет  на загальну суму більше 104 тисяч гривень, а також квадрацикл. Водіїв разом з автівками та вантажем передано в ДФС для прийняття правового рішення.

 

Також, минулої доби в КПВВ «Новотроїцьке» прикордонний наряд Донецького загону у громадянина України, який слідував на в’їзд з неконтрольованої території, виявив ніж кустарного виробництва. Громадянина передано співробітникам Національної поліції в Донецькій області.

 

Крім того, в КПВВ «Станиця Луганська», «Майорське» та на КрП «Мар’їнка» прикордонники Луганського та Краматорського загонів зафіксували три випадки, коли громадяни України намагалися «вирішити питання» про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за грошові винагороди. На свої пропозиції вони отримали від прикордонників категоричні відмови, після чого порушників передано представникам Національної поліції.

 

Події, 29.07.2017 09:41