«Атлетико» і «Марсель» пробилися до фіналу Ліги Європи

04 ТРАВНЯ 2018 10:18

Хто відвезе з собою з Ліона трофей Ліги Європи - «Марсель» або «Атлетико»?

Мадридський клуб за підсумками двох зустрічей обіграв «Арсенал» і вийшов у фінал турніру.

Про це повідомляє TrueUA з посиланням на Euro News.

У матчі-відповіді єдиний гол забив Дієго. І цей м'яч став для підопічних Арсена Венгера фатальним: 2:1 на користь мадридців - такий загальний результат півфінального протистояння «Атлетико» і «Арсеналу».

Захоплююче видовище чекало глядачів матчу «Марсель» - «Зальцбург». У першій грі французи забили два м'ячі, але у себе вдома «Зальцбург» зумів створити інтригу, зрівнявши рахунок до середини другого тайму.

Спочатку голом відзначився Амаду Хайдара. І вже через кілька хвилин рахунок на табло знову змінився: гравець «Марселя» Буна Сарр забив м'яч у свої ворота.

Виявити переможця вдалося тільки в додатковий час. Спас французьку команду Роланду, який забив переможний гол.

Спорт, 04.05.2018 10:18