Берлусконі повертається у велику політику

18 ВЕРЕСНЯ 2017 22:07

Колишній прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі заявив про повернення на політичну арену і окреслив свої пріоритети на майбутніх виборах. Він представив себе як кандидата з проєвропейськими поглядами, повідомляє повідомляє TrueUA з посиланням на Reuters.

Виступаючи на засіданні своєї партії Forza Italia ( «Вперед, Італія!»), Берлусконі сказав, що хоче очолити свою групу на національних виборах наступного року у березні.

Він також пообіцяв скорочення податків, якщо правоцентристи відновляться у владі.

«Ми прогнозуємо велику перемогу для правоцентристів», - сказав 81-річний Берлусконі під час свого виступу, яким фактично розпочав виборчу кампанію партії Forza Italia.

Хоча його союзники неодноразово виступали проти Європейського Союзу, Берлусконі сказав, що хоче більше Європи, закликавши до спільної оборони, зовнішньої, промислової та фіскальної політик.

«Я не думаю, що ми можемо залишити євро», - сказав він.

Як відомо, через скандали і різні судові процеси, Берлусконі зник з політики після 2011 року.

У минулому році він переніс операцію на серці і не міг балотуватися через звинувачення у шахрайстві в 2013 році. Зараз він сподівається, що Європейський суд з прав людини скасує цю заборону, коли розгляне його справу в листопаді.

«Я очікую, що Європа повністю відновить мою честь ... Але в будь-якому випадку я обіцяю, що буду брати участь у виборчій кампанії», - сказав колишній італійський прем'єр. 

Політика, 18.09.2017 22:07