Фото: росЗМІ

Бойовики ПВК "Вагнера" більше не братимуть полонених — заява Пригожина

Російські найманці з ПВК "Вагнера" більше не будуть брати у полон українських захисників. Ватажок терористів Євген Пригожин закликав бойовиків "вбивати усіх на полі бою".

Про це пише прес-служба Євгена Пригожина у Telegram.

Власник ПВК "Вагнера" відреагував на аудіозапис, опублікований 23 квітня у Telegram-каналі "Разгрузка Вагнера". На аудіо нібито перехоплена розмова військових ЗСУ, які нібито ухвалили рішення розстріляти пораненого "вагнерівця". Наразі невідомо, чиї голоси насправді записані на ньому. Пригожин вважає опублікований запис "доказом" "розстрілу полоненого", хоча жодного реального доказу цьому нема.

"Вбиватимемо усіх тих, хто є на полі бою. Жодного полоненого більше не брати. Порушувати правила гуманізму ми не будемо і просто знищуватимемо всіх на полі бою", — сказав Пригожин і уточнив, що "Вагнер" наразі не знає, як звали полоненого, якого нібито розстріляли українські військові.

Нагадаємо, власник ПВК "Вагнера" Євген Пригожин, ймовірно, знайшов союзників у Міністерстві оборони РФ, які підтримують тимчасове заморожування війни в України. Про це можуть свідчити заклики Євгена Пригожина закінчити так звану "СВО" та зосередитися на закріпленні російських сил на окупованих територіях.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Війна, 24.04.2023 08:14