1 231 день війни
Особовий склад
1 028 610
Танки
10 995
Артилерія
30 034
Літаки
421
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 192
Крилаті ракети
3 439
Гелікоптери
340
БпЛА
44 230
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Британська розвідка показала актуальну карту боїв в Україні

Британська розвідка показала актуальну карту боїв в Україні

16:42 - 18.08.2022

Українські військові відновили наступ в Харківській області. У той час як окупанти намагаються просунутися на трьох напрямках.

Про це пише TrueUA із посиланням на карту, опубліковану в Twitter Міністерства оборони Британії.

За даними британської розвідки, Збройні сили України знову проводять контратаку на Ізюмському напрямку. Російські війська своєю чергою намагаються просунутися в Харківській, Луганській і Донецькій областях.

Що стосується ситуації на південних рубежах, то українські Збройні сили продовжують завдавати точні удари по складах і штабах противника. Контрнаступ ЗСУ проводять на двох напрямках – в районі Миколаївської області та вздовж правого берега Дніпра.

Нагадаємо, у ніч проти 18 серпня російські окупанти обстріляли у Харкові гуртожиток. Є поранені, їх доправили до лікарні.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама