Підтримати проект
Будівництво першого в світі космічного готелю почнеться у 2025 році
Фото, 02.03.2021 14:17

Стало відомо про те, що розроблений в Orbital Assembly Corporation (OAC) проєкт станції Voyager Station, що являє собою перший у світі «космічний готель» на низькій навколоземній орбіті, може стати реальністю до 2027 року, а його будівництво почнеться у 2025 році. У конструкції готелю передбачені ресторан, кінотеатр та спа-салон, а його місткість складе 400 осіб.

Як повідомляє TrueUA з посиланням на сайт Sundries, проєкт OAC передбачає будівництво орбітальної станції в формі кільця, яке обертається для створення штучної гравітації всередині капсул. На зовнішній стороні корпусу станції будуть зведені численні капсули для розміщення туристів. Частина капсул може бути продана Національному управлінню з аеронавтики та дослідженню космічного простору (NASA) США та Європейському космічному агентству (ESA).

Подробиці про вартість будівництва орбітальної станції та ціною проживання в одному з її «номерів» поки не розголошуються. OAC заявила, що вартість будівництва космічного готелю істотно знизилася завдяки появі багаторазових ракет-носіїв, таких як SpaceX Falcon 9.

Також відомо, що частину модулів віддадуть під відповідальність компанії Gateway Foundation. У них буде розміщуватися екіпаж станції, запаси води, кисню та ін. Крім того, в першому космічному готелі будуть модулі, в яких розмістяться тренажерний зал, ресторан, кухня, бар, тощо. Деякі модулі будуть здаватися в оренду або можуть бути повністю продані приватним Компаніям або державним організаціям. Всього в конструкції станції передбачено 24 житлових модулі, довжина кожного з яких 20 метрів, а ширина — 12 метрів.

Якщо проєкт OAC буде реалізований, то зрештою в космічному просторі з’явиться станція, що являє собою найбільший об’єкт, коли-небудь побудований людиною в космосі. Попри те, що вартість будівництва станції не озвучується, відомо, що довгий час ціна запуску 1 кг чогось в космос становила близько $8000. Однак поява багаторазової ракети-носія Falcon 9 знизило вартість запуску 1 кг вантажу в космос до $2000. Очікується, що надалі доставлення на орбіту вантажів стане ще дешевше, завдяки чому реалізувати проєкт буде значно простіше та дешевше.

Фото, 02.03.2021 14:17