На сьогодні деякі військовослужбовці, які самовільно залишили свої військові частини, почали повертатися на поле бою, замість того, аби відбувати покарання за ґратами. Така ініціатива дає воїнам так званий "другий шанс" і позитивно впливає на ситуацію на фронті.
Про це повідомив виконавчий директор "Міжнародної асоціації малих громад" Олексій Буряченко у своїй статті на сайті "Ми — Україна".
За словами посадовця, ініціатива держави із повернення бійців на фронт, які вперше пішли у СЗЧ, дає надію на "другий шанс" для людей, які зараз переховуються від правоохоронних органів, через ризики засудження і потрапляння до місць позбавлення волі на дуже великий термін.
Крім того, важливим аспектом у цій практиці, на думку Буряченка, є те, що бригадири та командири батальйонів погоджуються повернути на службу людей з СЗЧ та дезертирства.
"Адже, це просто "по людські" та і від кадрового підсилення зараз мало хто відмовиться. Зазначені позитивні практики ми маємо максимально масштабувати і опублікувати, не зважаючи на резонансність цього питання, про яке багато хто відмовляється не те, що говорити, навіть думати... Але від того, що хтось засунув "голову в пісок", як страус, питання саме не вирішиться! З людьми потрібно комунікувати, доносити до них об’єктивну інформацію через різні офіційні та неофіційні канали, тим самим відновлюючи взаємну довіру та підсилюючи нашу обороноздатність", — наголосив Буряченко.
Нагадаємо, раніше виконавчий директор "Міжнародної асоціації малих громад" Олексій Буряченко заявляв, що нормативні "гойдалки" у питаннях самовільного залишення військової частини та дезертирства уже давно вийшли у публічну площину і усім, хто хоч трохи цікавився цим питанням, абсолютно очевидно, що це не може і надалі залишатись виключно проблемою самого військового. А боротьби тільки з наслідками СЗЧ, точно замало, потрібно дивитися в корінь проблеми і вирішувати її системно на кожному рівні.
Підписуйтеся на нас в Telegram , щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими