Підтримати проект
ДБР відкрило кримінальне провадження про державну зраду Медведчука і Козака
Суспільство, 03.04.2021 11:26

Минулого місяця ДБР відкрило справу проти Медведчука і Козака за статтею про порушення законів і звичаїв війни, що передбачає позбавлення волі від 8 до 12 років, про це у своєму телеграм-каналі повідомив нардеп від «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко, інформує TrueUA.

За його словами, цю інформацію він отримав від Офісу генпрокурора у відповідь на заяву Гончаренка про вчинення дій Медведчуком і Козаком, які підпадають під статтю 111 Кримінального Кодексу України (державна зрада). Він додав, що його заяву долучили до матеріалів кримінального провадження, яке уже ведеться ДБР.

Гончаренко нагадав, що його заява стосується висловлювань Медведчука (в тому числі у поєднанні з діями, вчиненими його однопартійцем Козаком) в інтерв’ю російському пропагандистському телеканалу RT.

«Там Медведчук коментував питання, які стосувалися введення санкцій РНБО щодо Козака, а також анулювання ліцензій 112, ZIK та NewsOne. Тоді він допустив низку висловлювань, які можна трактувати як державну зраду», – йдеться у дописі.

Суспільство, 03.04.2021 11:26