Генеральною прокуратурою викрито конвертаційний центр з обігом майже 34 млн грн

29 ЛИПНЯ 2017 10:15

Генеральна прокуратура України викрила конвертаційний центр  з обігом майже 34 млн гривень, доскладу якого входили громадяни, які перебували на тимчасово непідконтрольних територіях (м. Донецьк). Про це інформує TrueUA з посиланням на сайт ГПУ.

«Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України спільно із співробітниками податкової міліції у м. Києві в рамках досудового розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків зборів (обов’язкових платежів) в особливо великих розмірах), припинено незаконну діяльність групи осіб, якими надавалися послуги з мінімізації податкових зобов’язань для суб’єктів господарювання реального сектору економіки, переведення безготівкових коштів у готівку та сприяння суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності у здійсненні операцій з імпорту товарно-матеріальних цінностей на митну територію України за заниженою митною вартістю», – йдеться у повідомлені.

 

Також зазначається, що до складу групи входили переважно мешканці Донецької області, частина з яких постійно перебувала на тимчасово непідконтрольних територіях (м. Донецьк) та звідти дистанційно здійснювала фінансові операції транзитних суб’єктів господарювання.

Під час санкціонованих судом 13 обшуків у м. Києві було вилучено 21 печатку задіяних у злочинній схемі українських підприємств, 89 печаток іноземних фірм, готівкові кошти (в доларах США, євро, російських рублях та гривні) на загальну суму близько 34 млн грн.

 

Крім того, накладено арешт на банківські рахунки транзитних СГД, а також вирішується питання щодо вилучення та накладення арешту на товарно-матеріальні цінності (професійне обладнання для готелів та ресторанів), вартістю понад 90 млн грн, яке, ймовірно, було ввезено на митну територію України з порушенням вимог чинного законодавства України.

 

Події, 29.07.2017 10:15