1 225 день війни
Особовий склад
1 022 090
Танки
10 985
Артилерія
29 794
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 191
Крилаті ракети
3 436
Гелікоптери
340
БпЛА
43 013
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Гонконгська митниця знайшла рекордні 8 тонн луски панголінів

Гонконгська митниця знайшла рекордні 8 тонн луски панголінів

19:12 - 02.02.2019

Митниця Гонконгу заарештувала рекордний вантаж з 8,3 тони луски вимираючих панголінів і сотень слонячих бивнів загальною вартістю понад 8 мільйонів доларів, повідомляє агентство Associated Press.

Панголіни (Pholidota) - єдині ссавці, які мають кератинову луску: на жаль для тварин, в східній медицині цієї лусці безпідставно приписують лікувальні властивості.

Програма ООН з навколишнього середовища (UN Environment) називає панголінів «неймовірними»:

«Через їх блискучу луску і гострої форми голови вони схожими на мініатюрних динозаврів, дитинчата панголінів пересуваються сидячи на хвостах своїх матерів... крім того, вони можуть згортатися в захищену кулю, неприступну для всіх хижаків, крім людини».

Конвенція з міжнародної торгівлі вимираючими видами (CITES) з 2017 року забороняє торгівлю всіма вісьмома (чотирма азіатськими і чотирма африканськими) видами панголінів.

Як повідомляє інформаційне агентство, в середині січня по наведенню китайської влади митники Гонконгу знайшли заборонений вантаж в контейнері-рефрижераторі, за документами він проходив як м'ясо з Нігерії. Поліція вже заарештувала двох осіб за підозрою в незаконній торгівлі частинами рідкісних тварин, по гонконгських законам покаранням за такий злочин може бути до 10 років тюремного ув'язнення і штраф в 1,3 мільйона доларів.

За даними гонконгських чиновників, це рекордна для регіону кількість луски панголінів, заради якої було вбито близько 14 тисяч особин. Абсолютний рекорд для Китаю - 11,9 тони в 2017 році.

Китай в міру сил бореться з торгівлею частинами тіл рідкісних і вимираючих тварин, популярних в традиційній медицині: так, в минулому році китайська влада спочатку дозволили використовувати роги носорогів і кістки тигрів в наукових, медичних і культурних цілях, а потім все ж призупинили це рішення, що викликало численні протести, без пояснення причин.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама