ГПУ: 6 тис доларів США за паспорт. Викрито злочинне угруповання

29 ЛИСТОПАДА 2017 10:55

Прокуратурою Київської області спільно зі співробітниками СБУ затримано групу осіб, яка налагодила канал нелегальної міграції шляхом виготовлення підроблених паспортів та їх збуту іноземцям, повідомляє TrueUA.

На сайті ГПУ зазначається, що  затримано 3 осіб, які організували канал нелегальної міграції шляхом виготовлення підроблених документів – паспортів громадянина України та паспортів громадянина України для виїзду за кордон ,та їх збуту громадянам України та іноземних країн.

«До злочинної групи входять громадяни Азіатських країн, РФ та України. Зловмисники за 6 тис доларів США виготовляли паспорт громадянина України для виїзду за кордон, паспорт громадянина України, а також організовували безперешкодне проходження прикордонного контролю під час перетинання Державного кордону України шляхом надання інструкцій та вказівок», –  йдеться у повідомлені.

Установлено, що місцем походження бланків паспортів громадян України була територія анексованого Криму.

Також повідомляється, що за результатами проведення санкціонованих обшуків за адресами проживання зловмисників вилучено 15 підроблених паспортів та готівкові кошти у розмірі 108 тис грн.

Вирішується питання щодо повідомлення про підозру затриманим особам, обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Події, 29.11.2017 10:55