Г.Зубко: секторальна децентралізація потребує підсиленої уваги

17 ЛИПНЯ 2017 16:02

Модель секторальної децентралізації для Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької і Закарпатської областей відрізняється від інших регіонів країни, тому формування спроможних ОТГ у гірських районах потребує підсиленої уваги, передає TrueUA з посиланням на сайт КМУ.

На думку Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, аби такі громади були спроможними, потрібно дати їм більше державної підтримки для розбудови інфраструктури та залучення інвестицій.

Крім того, Міністр звернувся до австрійських колег, які мають величезний досвід роботи з гірським населенням, щодо залучення інвестицій в гірські райони, розвитку туризму, доступності освіти й інших послуг.

«У гірських районах ми спільно із депутатським корпусом будемо відпрацьовувати ці питання. Для нас важливо розуміти всі нюанси, які впливають безпосередньо на життя дітей, людей похилого віку, тому що це питання і медичного напрямку. Первинна сільська медицина, розвиток сільських територій в гірських районах - це  питання, що потребують більшої уваги», - зазначив Геннадій Зубко.

Суспільство, 17.07.2017 16:02