"Материнський інстинкт": у березні на глядачів чекає драматичний трилер з оскароносними суперзірками

09 СІЧНЯ 2024 18:27

ADASTRA CINEMA має честь представити одну з найцікавіших стрічок 2024 року — драматичний трилер "Материнський інстинкт". Головні ролі у довгоочікуваному фільмі грають одні з найкращих акторок покоління та володарки премії "Оскар" — Енн Гетевей та Джессіка Честейн.

Дует суперзірок та подруг у реальному житті грають головні ролі у англомовній адаптації світового бестселера бельгійської письменниці Барбари Абел. 

Еліс (Джессіка Честейн) та Селін (Енн Гетевей) здається, що мають все: у кожної вдома повна чаша — люблячі чоловіки, діти, комфортне життя в заможному пригороді. А також їх сусідська та міцна дружба. Трагічний випадок знищує ідеальну гармонію. Почуття провини, підозрілість та параноя поєднуються, щоб знищити дружбу і, можливо, їхні життя.

Дивіться офіційний трейлер:

Сценарій престижного проекту, вперше представленого на міжнародному кінофестивалі у Торонто, був адаптований Сарою Конрадт, яку за цю роботу авторитетне видання Variety внесло авторку до списку сценаристів "за якими потрібно слідкувати".

Постановником майбутнього трилера став Бенуа Деломме, для якого стрічка стала режисерським дебютом. Митець відомий на весь світ за своїми операторськими роботами у таких фільмах, як "Ван Гог. На порозі вічності", "Коханець леді Чаттерлет", "Мінамата", "Найп’янкіший округ у світі" та інші.

Акторський склад фільму є одним з найцікавіших та найсильніших за останній час. Головні ролі у стрічці грають визнані суперзірки: Енн Гетевей ("8 подруг Оушен", "Шахрайки", "Знедолені", "Темний лицар повертається", "Один день", "Інтерстеллар", "Час Армагедону") та Джессіка Честейн ("Гра Моллі", "Воно 2", "Очі Теммі Фей", "Марсіянин", "Пам’ять", "Інтерстеллар", "Час Армагедону"), яка також є продюсером "Материнського інстинкту".

Компанію іконам екрана складають визнані актори Джош Чарльз ("Пам’ять", "Хороша дружина", "Спецназ Міста Янголів", "Ми володіємо цим містом", "Кров за кров") та Андерс Даніельс Лі, який відомий за ролями у стрічках "Найгірша людина в світі", "Персональний покупець", "Осло,22", "Париж — місто зомбі".

"Материнський інстинкт" — це третя сумісна робота для Честейн та Гетевей, володарок премій "Оскар", "Золотий Глобус" та BAFTA. За словами ікон екрана, вони шукали матеріал, який дозволив би їм мати якомога більше спільних сцен у фільмі.

Кращі акторки покоління розігрують історію, у якій за словами Честейн — "вина, підозри та параноя просочуються в дружбу їх героїнь, оскільки темні сторони психологічної битви поступаються місцем темній стороні материнського інстинкту". 

За словами Гетеуей, ця роль — є найскладнішою в її кар'єрі.

"Ця незвичайна деталь поставила мене віч-на-віч зі своїм гіршим страхом, який їй довелося подолати, щоб прийняти цю роль", — заявила акторка.

"Через страх я мало не відмовилася від участі у фільмі, тому що не знала, чи я зможу подолати власні материнські інстинкти та виконати свої акторські задачі", — додала зірка.

Драматичний трилер Материнський інстинкт виходить на українські екрани вже у березні 2024 року. 

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Lifestyle, 09.01.2024 18:27