Підтримати проект
Михайло Федоров: Дія City забезпечить зростання ІТ-сектору на 40-50% щороку
Технології, 26.03.2021 13:55

IT - глобальний драйвер економіки та впізнаваності держави у світі. Дія City забезпечить зростання ІТ-сектору на 40-50% щороку, інформує TrueUA з посиланням на сайт КМУ.

Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров взяв участь у зустрічі з Керівником Офісу Президента Андрієм Єрмаком і представниками міжнародних бізнес-асоціацій. Обговорили подальшу співпрацю та плани з розвитку України.

«Ми з вами – в одній команді. Ми рухаємося в одному напрямку, і в нас єдині цілі – щоб наша країна, Україна, була успішною, і щоб ми могли говорити про наші досягнення та перемоги», – зауважив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак. Він також наголосив, що кожен законодавчий акт має відповідати насамперед інтересам громадян і водночас давати розвиток бізнесу та створювати дійсно привабливі умови для залучення інвестицій.

Михайло Федоров під час зустрічі зауважив, що однією з головних цілей проекту Дія City є стимулювання розвитку цифрової економіки на наступні 15 років.

«Наші ініціативи та пропозиції, спрямовані на поліпшення умов роботи для бізнесу — цифровізацію процесів, розвиток IT-індустрії та спеціальний правовий режим Дія City. Завдяки Дія City ми можемо стати справжньою IT-нацією», — прокоментував Михайло Федоров.

Дія City — це спеціальний податковий та правовий режим. IT-спеціалісти, діджитал-маркетологи, спеціалисти з edtech, кіберспорту, дизайнери та всі, хто працюватиме в компаніях-резидентах Дія City, отримають можливість працювати як фрілансери, але при цьому мати соціальні гарантії.

Зокрема, проект Дія City дозволить збільшити кількість IT-працівників вдвічі — з 200 до 450 тисяч впродовж 4 років. А також забезпечить зростання ІТ-сектору на 40-50% щороку — сьогодні це 20-30%.

Технології, 26.03.2021 13:55