Підтримати проект
Мінцифри: Понад 33 тисячі українців подали заяви на отримання матеріальної допомоги ФОПам
Економіка, 15.12.2020 08:32

За ініціативи Президента України запущено послугу з оформлення одноразової матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникам у застосунку та на порталі Дія. Уже понад 33 тисячі українців успішно подали заяви. Про це повідомили перший заступник Міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб та керівник проекту Дія Мстислав Банік під час онлайн-брифінгу.

«Подати заяву на отримання допомоги можна до 31 грудня. Тому всі українці, які мають право на отримання такої допомоги, точно зможуть скористатися цим сервісом. Послуга доступна на порталі та у застосунку. Ще є понад два тижні, щоб скористатися нею», – заявив Олексій Вискуб.

Надіслати форму можна у декілька кліків, що займе не більше 5 хвилин. Для отримання послуги на порталі необхідний лише КЕП (кваліфікований електронний підпис), а для отримання через застосунок – лише авторизація у ньому.

З моменту запуску послуги «Одноразова матеріальна допомога ФОПам та найманим працівникам» сотні тисяч користувачів одночасно намагаються подати заяву. Зараз маємо понад 1000 запитів у секунду. Це вплинуло на стабільність роботи застосунку і порталу Дія.

Користувачі можуть спробувати отримати послугу через застосунок Дія. Однак, якщо у вас не виходить, зробіть паузу і спробуйте пізніше. Подати заяву на отримання допомоги можна з 14 до 31 грудня включно. Команда Мінцифри зараз працює над оптимізацією роботи з великим навантаженням.

«Якщо ви вже подали одну заяву, не намагайтесь надсилати одразу ще одну. Про усі статуси вашої заяви ви можете дізнатися у вашому кабінеті громадянина на порталі Дія або через push-сповіщення у застосунку. Інформація про зарахування коштів надійде від вашого банку», – прокоментував Мстислав Банік під час брифінгу.

Економіка, 15.12.2020 08:32