Підтримати проект
Мінфін завершив переговори з МВФ щодо проекту держбюджету на 2021 рік
Економіка, 26.11.2020 10:50

Міністерство фінансів України повідомило про завершення переговорів з Міжнародним валютним фондом щодо проєкту державного бюджету країни на 2021 рік.

Міністерство фінансів України завершило переговори з Міжнародним валютним фондом (МВФ) щодо основних параметрів проєкту державного бюджету на 2021 рік, повідомила в четвер, 26 листопада, пресслужба Мінфіну.

«Міністерство фінансів успішно завершило переговори з МВФ стосовно основних параметрів проєкту держбюджету на 2021 рік, що було однією з головних передумов для початку першого перегляду спільної з МВФ Програми Stand-by для України, визначення дати візиту місії Європейського департаменту МВФ та отримання чергового траншу», - зазначається в повідомленні.

Як повідомляється, основний акцент перемовин стосувався формування спільного з МВФ бачення основних бюджетних показників - рамки доходів, видатків і дефіциту. Зазначається, що мінфін проводив щоденні консультації з експертами Фонду щодо можливостей фінансування дефіциту та пріоритетних видатків бюджету в 2021 році. «В цілому, параметри бюджету-2021 збігаються з оцінками фахівців Фонду, що було важливим для продовження успішної співпраці між Україною та МВФ», - наголосили в міністерстві.

Нагадаємо, що напередодні прем'єр-міністр України Денис Шмигаль висловив упевненість у виконанні державного бюджету на 2020 рік. «До кінця року бюджет буде повністю виконано, й уряд повною мірою забезпечить всі виплати для людей», - сказав прем'єр під час засідання уряду.

Економіка, 26.11.2020 10:50