Підтримати проект
Міноборони та ДП «Антонов» домовилися про поставку трьох літаків Ан-178
Економіка, 30.12.2020 13:56

Міністерство оборони та Державне підприємство «Антонов» підписали меморандум про співпрацю щодо будівництва літаків для потреб Збройних сил України. Про це повідомляє Офіс президента.

Згідно з повідомленням, на першому етапі йдеться про три нові військово-транспортні літаки Ан-178, які отримають ЗСУ. Їх зможуть використовувати для доставки особового складу, озброєння та легкої військової техніки посадковим і парашутним способами, а також для транспортування вантажів.

Як зазначається, підписання контракту про закупівлю Ан-178 відбулося в присутності президента Володимира Зеленського. Глава держави також наголосив, що в майбутньому такі державні замовлення повинні стати нормою.

«Ці нові літаки будуть побудовані українськими громадянами, з українських комплектуючих, для українських інтересів. Власне так, як це й повинно бути», - сказав президент.

Окрім цього, Зеленський очікує на повноцінний комплексний план від керівництва ДП «Антонов» щодо відновлення та посилення кадрового потенціалу підприємства, повернення втрачених професіоналів та залучення нових фахівців.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Міністерство оборони України планує закупити 26 чеських самохідних гаубиць калібром 152-мм Dana-M2, кожна одиниця коштує майже 1,5 млн доларів.

Економіка, 30.12.2020 13:56