Підтримати проект
МЗС має намір заблокувати будівництво опріснювачів води в окупованому Криму – Кулеба
Політика, 25.12.2020 12:16

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив, що українська влада планує блокувати роботу міжнародної компанії, яка, як стверджує підконтрольна РФ влада півострова, може працювати над будівництвом опріснювачів води в Криму.

«Була заява незаконної окупаційної влади в Криму про залучення великої міжнародної компанії для реалізації технології опріснення води. Ми обов'язково знайдемо цю компанію і будемо заважати їй реалізувати цей проєкт», – сказав Кулеба в ефірі телеканалу «Україна 24».

До цього так званий глава Криму Сергій Аксенов анонсував, що будівництво опріснювальної установки в Криму стартує з 1 січня 2021 року. За його словами, це є «єдиним виходом» для півострова, що страждає від дефіциту води.

Віцепрем'єр Росії Марат Хуснуллін повідомив Владіміра Путіна, що план уряду у боротьбі з дефіцитом води в Криму включає в себе будівництво двох опріснювальних установок морської води, але остаточне рішення щодо їх використання ще не ухвалено. Пізніше Хуснуллін сказав, що в Криму встановлять опріснювачі «тільки в крайньому разі».

Сам Хуснуллін пояснив дефіцит води на півострові «крадіжкою» кримчан.

Політика, 25.12.2020 12:16