Підтримати проект
На півдні Сицилії будинки продають за один євро
Суспільство, 08.05.2019 09:24

Купити будинок всього за один євро можна в містечку Муссомелі на півдні Сицилії. Місцева влада виставили на продаж сто таких об'єктів нерухомості.

Звичайно, все не так просто. По-перше, за будинок ви платите 1 євро, але повинні будете внести депозит на сім тисяч євро. Його вам повернуть, якщо ви виконаєте другу умову - відремонтуєте куплене будівлю протягом року, повідомляє The Sun.

На думку видання, ремонтні роботи можуть обійтися приблизно 107 доларів США за тисячу квадратних сантиметрів. Інші витрати включають адміністративні збори від 4000 до 6450 доларів США.

В місті є інженери і архітектори, які можуть допомогти з ремонтом, але нові жителі також можуть зібрати свої власні команди.

Міський муніципалітет планує найближчим часом виставити ще 400 будинків для продажу з умовою подальшої реконструкції. Так влада намагається утримати жителів, багато з яких залишають невеликі поселення і перебираються до великих міст.

Населення містечка Муссомелі - всього 11 тисяч чоловік. Місто відоме своїми кулінарними традиціями, тут також є середньовічний замок і стародавні церкви.

Суспільство, 08.05.2019 09:24