Підтримати проект
Нардеп Гончаренко зареєстрував петицію щодо позбавлення мандатів нардепів ОПЗЖ
Політика, 17.11.2022 18:14

Президента Володимира Зеленського закликали звернутись до Верховної Ради із вимогою позбавити мандату всіх депутатів від ОПЗЖ у парламенті.

Відповідну петицію зареєстрував народний депутат Олексій Гончаренко, пише TrueUA.

Всього за кілька годин петиція набрала тисячі голосів. За словами нардепа, станом на 18:00 17 листопада звернення до президента підтримали 15 тисяч українців.

"Зараз петиція – єдиний механізм дотримання принципів демократії. У Верховній Раді вже декілька місяців лежить проєкт постанови, який позбавить всіх депутатів ОПЗЖ мандату. Не вистачає тільки політичної волі у "Слуг народу". Тому ми хочемо закликати президента дати відповідь на питання: чи підтримує він ОПЗЖ в Раді, чи ні?" – наголосив Гончаренко.

Нардеп Гончаренко нагадує, що представники ОПЗЖ ще до початку повномасштабного вторгнення активно пропагували "русскій мір", неодноразово відвідували Москву і зустрічалися з представниками російської влади.

"Після наступу Росії представники ОПЗЖ або втекли за кордон, або ніяк не проявляли себе у допомозі Україні. Навпаки – серед них – головні колаборанти та зрадники. Серед найпомітніших фігур – кум Путіна Віктор Медведчук, його друг Тарас Козак та Ілля Кива", – наголошує депутат.

Крім того, як мінімум дев'ять народних обранців від ОПЗЖ не відвідали жодного засідання у Верховній Раді з початку повномасштабного вторгнення. Це Олег Волошин, Юрій Солод, Тарас Козак, Наталія Королевська, Ренат Кузьмін, Вадим Столар, Федір Христенко, Андрій Деркач, Віктор Медведчук. Останній у Раді вже ніколи не зʼявиться.

Нагадаємо, у жовтні Служба безпеки України підтвердила затримання президента промислового гіганта "Мотор Січ" В'ячеслава Богуслаєва за підозрою у роботі на Росію.

Політика, 17.11.2022 18:14