1 128 день війни
Особовий склад
908 890
Танки
10 438
Артилерія
25 265
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 118
Крилаті ракети
3 121
Гелікоптери
335
БпЛА
30 926
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,57
41,33
45,35
45,1
Наречена Да Вінчі розповіла, як намагалася врятувати життя коханого
Фото: скриншот із відео

Наречена "Да Вінчі" розповіла, як намагалася врятувати життя коханого

13:51 - 03.04.2023

Депутатка Київради, волонтерка Аліна Михайлова розповіла про день загибелі коханого Дмитра Коцюбайла. Дівчині, будучи керівницею медслужби "Ульф", довелося самотужки рятувати життя "Да Вінчі".

Про те, як втрачала нареченого на власних очах, Аліна Михайлова розповіла в інтерв'ю Front 18.

За її словами, про "важкого трьохсотого" їй по рації повідомив черговий вранці 7 березня. Хоч конкретного прізвища їй не назвали, Аліна вже знала, що йдеться про "Да Вінчі".

"Нам вивозять його на каталці, я це бачу... у мене починається істерика, я б'ю ногами машину. У "Да Вінчі" були опущені руки й він був без свідомості. Я зрозуміла, що не можу не спробувати його врятувати", — каже дівчина. 

Попри шалений страх і тремтіння, дорогою з фронту вона боролася за життя Дмитра. Дівчина попросила анестезіолога увімкнути монітор, аби побачити там життєві показники — тиск та пульс. На екрані були нульові показники. Через розірвану трахею до Дмитра не вдалося під'єднати кисневий апарат. 

"Я нікому в житті не побажаю прощатися так зі своєю коханою людиною. Я нахилилася біля нього, гладжу...У нього все було в крові. Вперше я читала молитву "Отче наш" і просила лишити цю людину хоча б просто інвалідом, але живим", — згадує Аліна.

Команда медиків робила все можливе для порятунку Дмитра, але, на жаль, він помер. Відтоді життя Аліни "стало пеклом":

"Останнім днем мого життя було 7 березня. Відтоді я не рахую днів, бо вони просто припинили існувати. Я сподіваюсь, що на якомусь моменті життя я прийму це, адже це був його шлях".

Що відомо про Дмитра Коцюбайла

Дмитро Коцюбайло був учасником Революції Гідності. Згодом вісімнадцятирічним добровольцем пішов захищати Україну. У грудні 2021 року "Да Вінчі" став першим добровольцем, який за життя отримав звання Героя України та орден "Золота Зірка".

Про смерть 27-річного Дмитра, командира батальйону "Вовки Да Вінчі", стало відомо 7 березня. Герой України отримав смертельне поранення у боях під Бахмутом. У загиблого залишилися наречена, брат, чотири сестри, мати й бабуся.

9 березня із Да Вінчі попрощалися в селі Бовшів на Івано-Франківщині. 10 березня його провели в останню путь в Михайлівському соборі у КиєвіЦеремонію відвідала прем‘єрка Фінляндії Санна Марін та президент Володимир Зеленський.

Після смерті Дмитра його наречена Аліна Михайлова закликала підписати петицію про створення Національного Пантеону Героїв. 

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама