Підтримати проект
Навіщо росіянам Медведчук: пояснення розвідки
22 ВЕРЕСНЯ 2022 21:06

Начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов пояснив, навіщо росіянам один з лідерів забороненої партії "Опозиційна платформа — За життя", кум президента РФ Володимира Путіна Віктор Медведчук, якого обміняли на 200 українських військовополонених.

Про це Буданов сказали на брифінгу щодо повернення захисників України з російського полону, відповідаючи на запитання, навіщо Путіну Медведчук, пише TrueUA.

"По-перше, Медведчук на даному етапі найбільше потрібен саме Федеральній службі безпеки (РФ), а не комусь там конкретно. Тому що це особа, через яку напряму йшло фінансування багатьох агентурних мереж тут. Через цю особу йшло взагалі фінансування певних посадовців та взагалі наповнення негласного бюджету Федеральної служби безпеки. Тому він їм конче потрібний", — наголосив Буданов.

"Це засіб, перш за все, і впливу, і заробляння, відмивання коштів. Оце і є головна причина, чому вони так за нього боролись", — сказав Буданов.

Нагадаємо, 21 вересня в результаті обміну полоненими з російського полону вдалося повернути 215 захисників України. Їх обміняли на Медведчука.

Політика, 22.09.2022 21:06