Російські окупанти доволі швидко вчаться на своїх помилках і не збирається змінювати свої плани. Тому Україна під час ведення бойових дій не може переходити в "глуху" оборону.
Про це повідомив "Interfax-Україна" з посиланням на слова заступника начальника Головного управління розвідки Міноборони України Вадима Скібіцького в межах дискусійної програми, яку організував проект Deciding your tomorrow Фонду Віктора Пінчука в Давосі.
"Ворог вчиться, і робить це доволі швидко. Я вам просто наведу приклад: ті самі крилаті ракети Х-101 — це зовсім інші, ніж ті, що застосовували 2022 року. Це ракета вже з активною системою радіоелектронної боротьби, з активним захистом від викидів теплових пасток тощо", — зазначив він
За його словами, в цьому випадку Україна не має права ослаблювати свої позиції.
"Навіть якщо перейдемо в "глуху" оборону, як багато хто каже, почнемо розвивати наш військово-промисловий комплекс без урахування можливостей завдання ракетних ударів, бомбових ударів по об'єктах, — ворог не зупиниться", — запевнив представник Головного управління розвідки.
Він наголосив, що Україна повинна розвивати все: і протиповітряну оборону, і дбати про захист військово-промислового комплексу, і щоб він давав продукцію.
"І ми маємо вживати, зокрема, і контрнаступальних заходів для того, щоби не допустити втрат територій. І досвід 2023 року нам це показав", — підсумував Вадим Скібіцький.
Нагадаємо, що в ніч на 17 січня 2024 року противник завдав удару 20 ударними безпілотниками типу Shahed-136/131 з району Приморсько-Ахтарськ та двома зенітними керованими ракетами С-300 з Бєлгородської області у напрямку Харкова. Силами та засобами Повітряних сил у взаємодії з ППО Сил оборони знищено 19 "шахедів".
Підписуйтеся на нас в Telegram , щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими